2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه دیگه واریز نکنی،تمومه

فقط 28 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❌اگه مخالف حرف منی🤔لازم نیست ،ریپلی کنی❌و نظرتو به من تحمیل کنی!! نظر من همینه ک برای اسی نوشتم..              نظر من برای تو نیست،به خودت نگیر   ✌🏻😏                                                                                                    ❌❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
2731
اخه این یه ماشین دیگه س اونی که ما نوشتیم نیست 

برو یه نمایندگی بپرس

فقط 28 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❌اگه مخالف حرف منی🤔لازم نیست ،ریپلی کنی❌و نظرتو به من تحمیل کنی!! نظر من همینه ک برای اسی نوشتم..              نظر من برای تو نیست،به خودت نگیر   ✌🏻😏                                                                                                    ❌❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
اخه ما یه ماشین دیگه نوشتیم الان میخوان یه ماشین دیگه بدن بهمون... گفتم شاید دوباره پیامک بیاد

چ ماشینی؟اگه پارس که خود پارس رو تحویل میدن دیگه نمیخواد عوض کنی

از یک جایی به بعدآدم یک‌چیز بیشتر دلش نمی‌خواهد …این که ولش کنند راحت باشد؛حتی از این هم بهتر،جوری‌رفتار کنند که انگار مرده‌ی!
اخه ما یه ماشین دیگه نوشتیم الان میخوان یه ماشین دیگه بدن بهمون... گفتم شاید دوباره پیامک بیاد

عزیزم میاد فامیلا من هایما ثبت نام کرده بودن پول ندادن ولی هر بار پیامک واریز وجه میومد براشون حتی برا ماشینا ایرانی ایران خودرو هم اطرافم دیدم میومد باز پیامکش

فقط 31 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر رسیدن به هدفام🥹🩷ممنون میشم واسه حاجتم صلوات بفرستید🙏🏻💙خدایا شکرت💜🌈
چ ماشینی؟اگه پارس که خود پارس رو تحویل میدن دیگه نمیخواد عوض کنی

۲۰۷ سقف فلزی نوشتیم الان چندباره پیامک ۲۰۷ سقف شیشه ای میاد.. نمیدونم اگه واريز نکنیم دوباره پیامک سقف فلز میاد یا نه.. با توجه به این ک گفتن...

۲۰۷ سقف فلزی نوشتیم الان چندباره پیامک ۲۰۷ سقف شیشه ای میاد.. نمیدونم اگه واريز نکنیم دوباره پیامک س ...

ن نمیاد

اما بزنگ نمایندگی هم بپرس

از یک جایی به بعدآدم یک‌چیز بیشتر دلش نمی‌خواهد …این که ولش کنند راحت باشد؛حتی از این هم بهتر،جوری‌رفتار کنند که انگار مرده‌ی!
عزیزم میاد فامیلا من هایما ثبت نام کرده بودن پول ندادن ولی هر بار پیامک واریز وجه میومد براشون حتی ب ...

آخه چندباره که پیامک ماشینی غیر از اونیکه نوشتیم میاد.. نمیدونم بازم پیامک همونی که نوشتیم بیاد یا نه وقتی اینطور نوشتن انعقاد قرار داد منوط ب واریز شماس

2706