2752
2734
عنوان

هنوز بروز ندادم اما دارم می ترکم

| مشاهده متن کامل بحث + 1041 بازدید | 46 پست
اگه بگم بهم می گه تو زیادی منو تو فشار می زاری و بد. بین  هستی و فک می کنی همه می خوان باهام&nb ...

خب نمیتونی که تا همیشه تو دلت نگران باشی . بگو بهش اگر همچین چیزی گفت بگو من از بابت تو مطمئنم ولی از بابت هر کس دیگه ای نه . دوره زمونه خرابه و منم میترسم از دستت بدم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عکس صفحه و صدا از همکارشون  برای شوهرم فرستاده و گفت بیا تو شاهد باش که اون آقا می خواد سرم کلاه بزاره. و بعدش هم تماس گرفت وقتی شوهرم جوابش رو نداد چون پیش من بود فک کنم جوابش رو نداد تو واتساپ 

🍁🍂 🍁🍂🍁🍂🍁🍁🤎🧡
2731
وا ب شوهر شما چه ؟ یعنی چون خودش مجرد  مشکلاتشو همسر شما باید انجام بده ؟؟

منم واسه همین مشکوکم اگه یه خانم به کسب مشکل داره چرا به شوهر من می گه و درد دل می کنه  

🍁🍂 🍁🍂🍁🍂🍁🍁🤎🧡
اگه بگم بهم می گه تو زیادی منو تو فشار می زاری و بد. بین  هستی و فک می کنی همه می خوان باهام&nb ...

من که یه بار همکار خانوم شوهرم بهش پیام داد درجا برداشتم بهش زنگ زدم گفتم تو بیخود میکنی به شوهر من پیام میدی همکار فقط واسه سر کاره اونم دوبار معذرت خواهی کرد وتمام.

دلا غافل زسبحانی چه حاصل/مطیع نفس شیطانی چه حاصل/بُوَد قدر تو افزون از ملائک/تو قدر خود نمیدانی چه حاصل
وا ب شوهر شما چه ؟ یعنی چون خودش مجرد  مشکلاتشو همسر شما باید انجام بده ؟؟

درضمن شوهرم هم به کار اون خانم خیلی اهمیت می ده و هر بار هم براش کاشی کار و نما کار می بره و ازشون می خواد تخفیف بزر بهش بدن وقتی من می پرسم می گه اخه گناه داره بیوه ست  . اصلا هم فقیر نیست و خونه و ماشین و حقوق شوهر مرده ش رو می گیره

🍁🍂 🍁🍂🍁🍂🍁🍁🤎🧡

ببین از همین جاها شروع میشه. برا من اون زنیکه از طلاقش صحبت میکرد. کم کم صمیمی میشن. بخدا اگه من بچه نداشتم کاری میکرد که حتما بره اونو بگیره. ببین الان منکه معلقم‌. تکلیفمو نمیدونم ولی خوب سه تا بچه دارم‌. دوست ندارم بگم فقط به خاطر بچه هام زندگی میکنم خوب منم انسانم و باید شاد باشم و زندگی کنم. ولی چون فعلا با خودم کنار اومدم ولی همش میگم اگه یه بار دیگه همچین چیزی رو متوجه بشم نمیمونم. خدا خودش کمکم کنه و حال دل همه خانوما شاد باشه

درضمن شوهرم هم به کار اون خانم خیلی اهمیت می ده و هر بار هم براش کاشی کار و نما کار می بره و ا ...

وا گناه چی داره بابا اینقدر بدم میاد ک نگو بنظرم همون کارو بکن دیدی جواب نگرفت برو طرفو بشور چقد رو مخه اعصابم خورد شد چ آدمایی پیدا میشه ها 

...💜Fearless 

بگو آره عزیزم

من زنتم

تو همه زندگیِ منی دلم‌نمیخواد هیچ زن دیگه ای حتی از روی دلسوزی محبت تورو زیاد جلب خودش کنه 

و بگو

عزیزم من اینقدر به تو تعهد دارم که دلم نمیخواد با هیچ مردی ارتباط کلامی زیادی داشته باشم و میدونم تو هم ازین که من با یه مرد گرم بگیرم خوشت نمیاد

خیلی واضح به شوهرت بگو چه دلیلی داره با یه همکار زن اینهمه حرف بزنه؟ شماره اش رو بلاک کنه و سرسنگین باشه. مورد ضروری کاری هم پیش اومد از تلفن ثابت اداره زنگ بزنه و کوتاه بپرسه. تمام

اتفاقا این چیزارو باید سریع به رو اورد و جمع و جور کرد تا دیر نشده

اولش شاید بدون منظور از روی سرخوشی و بیفکری شروع شده باشه ولی قطعا کم کم کار به جاهایی که نباید میکشه

بهترین چیز رسیدن به نگاهیست که از حادثه عشق تر است...
خیلی واضح به شوهرت بگو چه دلیلی داره با یه همکار زن اینهمه حرف بزنه؟ شماره اش رو بلاک کنه و سرسنگین ...

منم می ترسم اون خانم  کم کم جذبش کنه و  باهم رابطه شروع کنن  از طرفی هم نمی خوام شوهرم حسودی منو احساس کنه چون همیشه فک می کنه از من بالا تر وبهتره . منم نمی خوام بزرگش کنم احساس کنه همه زنا جذبش می شن ..  

🍁🍂 🍁🍂🍁🍂🍁🍁🤎🧡
منم می ترسم اون خانم  کم کم جذبش کنه و  باهم رابطه شروع کنن  از طرفی هم نمی خوا ...

بچه نشو

این حقه تو هست که حدود رابطه با نامحرم رو برا شوهرت روشن کنی. اسمش نه ترسه نه حسادت

شاید خودش نمیدونه و بعدا اوضاع از کنترل خارج میشه

از من گفتن

این چیزارو باید تو نطفه خفه کرد

بهترین چیز رسیدن به نگاهیست که از حادثه عشق تر است...