2752
2734
عنوان

ماجرای ازدواج داییم

690 بازدید | 39 پست

سلام دوستای قشنگم 

من به صورت خلاصه براتون میگم ولی اگر سوالی بود بپرسید 

دایی من حدود ۲۰ و اندی سال  پیش همسرشون و از دست دادند و بچه هاشون تا چند وقت حدود ۲ سال پیش مادر بزرگ من بودند 

که خدایی تو این مدت هم مادر بزرگ هم مامان من همه جوره مراقبشون بودند و آرامش داشتند 

بعد از یه مدت دایی جان تصمیم گرفتند ازدواج کنند البته اینم بگم که کلا همون  موقع هم دایی می گفتند من مادر برای بچه هام می خوام و کسی باشه که بچه ها دوسش داشته باشند و این حرفا

خلاصه بعد از کلی گشتن و اینا یه خانوم مطلقه و معرفی کردند و رفتنو پسند شد 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

این خانوم با  بچه ها خیلی خوب بودند اما همون‌اول کار با خانواده دایی که ما ها باشیم قطع ارتباط کردند یعنی جوری که الان که یادم‌میاد دوباره ناراحت میشم آخه ما اون موقع با بچه های دایی هم بازی بودیم ولی اجازه نمی داد رفت و آمد باشه

2731
این خانوم با  بچه ها خیلی خوب بودند اما همون‌اول کار با خانواده دایی که ما ها باشیم قطع ارتباط ...

بنویسین دارم میخونم

۱۴۰۳/۰۳/۰۳ با نگاه پروردگارم و لطف ۱۴ معصوم حاجت روا میشم ان شاءالله

خلاصه کلا این ۲۰ سال مرتب قهر بود و هر ازگاهی آشتی می کرد و کلا ماهم هر موقع میومد با روی بار استقبال می کردیم و می گفتیم دایی چه گناهی داره به خاطر اون خوب باشیم باهاش 

خلاصه گذشت گذشت تا چند ماه پیش که سر یه چیز واقعا مسخره این خانوم با مادر بزرگ من دوباره قهر کرد و تماس گرفتند با ما و کلی بد و بیراه به مادر بزرگ گفتند که ما هم مرتب می گفتین اینا و نگو و فلات و اینا

ت اینکه من دیدم واقعا خیلی داره گستاخی می کنه و پرو شده یه شب که دایی اومد خونه مادر و ما اونجا بودیم بهش گفتن دایی جان تا حالا بی احترامی از ما دیدی ؟تا حالا هر جا هر کاری داشتی گفتیم چشم به احترام خودت 

الان چرا خانومت آنقدر به مادر بزرگ بی احترامی می کنه اونم مادر بزرگ ما که اگه به خدا ببینیدش خودتون می فهمید چقدر فرشته س

مادر سید هستن و کلا خیلی پاک جوری که من هر موقع مشکلی برام پیش میاد بهش زنگ می زنم می گم برام دعا کن به خدا مشکلی سریع حل میشه از اون خانمای سیدی که وقتی مسجد میرن همه جلوی پاشون بلند میشن من تا الان صدای بلندش و نشنیدم و یهدصورت کاملا نورانی دارند اینا رو گفتم که شما یه تصویر  از مادرم داشته باشد

به دایی گفتم مادر سید اولاد پیغمبره چرا خانومت آنقدر اذیتش می کنه 

اشکش و درمیاره؟ از خدا نمیترسه

بچه هاتو که از خونه بیرون کرد جیزی نگفتی به مادر توهین می کنه چیزی نگفتی حالا هم هرر طور صلاحی می دونی ولی این سری دیگه ما نمی خوایم  ببنیمش از امروز تا قیامت ما با ایشون کاری نداریم تا روز قیامت خدا بینمون داوری کنه 

کلا اونشب خیلی چیزا رو بهش گفتم انگار نمی دید این مسائل و اصلا  ولی بهش گفتم من ایتا رو گفتم تا بدونی چرا دیگه نمی خوایم خانومت رفت و آمد کنه