2733
2734
عنوان

شوهرم مسخرم میکنه

207 بازدید | 14 پست

من هروقت ارایش کردنی میرم جلو اینه میگه الان دوساعت وایمیسی کرم میزنی،۵دیقه دیگه همونی😩اخه من صورتم لک داره،ضدافتاب کرمپودر دار میزنم سریع عرق میکنم میره😭چیکا کنم نره،

میشه واسه خونه دارشدنم یه صلوات مهمونم کنی   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بگو باز من 5 دیقه میتونم خودم درست کنم ت برو بحال خودت زار بزن ک شعورت در حد قیافته 

وزن 70 😢🙀🍊وزن فعلی66😼😼🧡🧡🧡🍊وزن هدف 60🧡🧡🧡🧡🙃🙃  گروه نارنجی 🧡🧡🧡🧡🧡من قوی تر از اونی ام ک فکر میکنی 😼😼😼
2731
پودر فیکس بی رنگ

مث گچ نمیشه؟من کلا پوستم خشکه،ولی تایه کرم میزنم شروشر عرق میشه صورتم مخصوصا هواگرمه عذابمه

برای ماندگاری پرایمر بزن زیر کرم 

هروقت میری جلو اینه قربون صدقه خودت برو اینجوری شوهرت هم دیگه جرئت نداره چیزی بهت بگه هی بگو چیکار کردی همچین زن خوشکلی گیرت اومده 

مث گچ نمیشه؟من کلا پوستم خشکه،ولی تایه کرم میزنم شروشر عرق میشه صورتم مخصوصا هواگرمه عذابمه

نه بابا کم میزنی پوستتو صاف میکنه

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
و خدا معجزه‌ ‌می‌‌کند‌ ‌!🌱💛
برای ماندگاری پرایمر بزن زیر کرم  هروقت میری جلو اینه قربون صدقه خودت برو اینجوری شوهرت هم دیگ ...

😊😊پرایمر چیه فیکسر چی،بخدا ارایشگربودم یه زمانی انقدر زندگی بهمم ریخته اصلا فکرم کارنمیکنه

😊😊پرایمر چیه فیکسر چی،بخدا ارایشگربودم یه زمانی انقدر زندگی بهمم ریخته اصلا فکرم کارنمیکنه

عزیزم پرایمر برای فیکس میکاپته و منافذم میبنده تا حدودی پرایمر قیمت مناسب و ایرانی کالیستا هست خیلی عالیه بقیه خارجیا همه فیکن مگر چند میلیونی 

ی ربع قبل کرم پودر بزن عالیه دیگه میکاپتم نمیماسه

عزیزم پرایمر برای فیکس میکاپته و منافذم میبنده تا حدودی پرایمر قیمت مناسب و ایرانی کالیستا هست خیلی ...

من لک دارم میخوام اونا و بپوشونه وپوستمم روشنتر شه،این پرایمر اینکاراروهم میکنه

من لک دارم میخوام اونا و بپوشونه وپوستمم روشنتر شه،این پرایمر اینکاراروهم میکنه

عزیزم برای لک که باید گریم انجام بدی اگ میخوای کلا بره داروخونه برو فک کنم یه پماد داره 

عزیزم برای لک که باید گریم انجام بدی اگ میخوای کلا بره داروخونه برو فک کنم یه پماد داره 

نه نمیره لکها،دکتر رفتم تازه کلی ناامیدم کرد ازبس زیباجودارن سرشون شلوغه بوتاکس وژله میگن لکت نمیره وولش کن،کرم دارم ولی فایده نداره😩😭