2733
2734
عنوان

لینک تاپیک های مفید سایت

67 بازدید | 3 پست

سلام گوشیم ریست شده قبلا لینک تاپیک های مفیدوجالب رو داشتم هرازگاهی میخوندم . اگه دارین یا اسم هاشون رو یادتونه بزنم سرچ کنم بی زحمت بگین .

حالا درباره هر موضوعی باشه ولی ارزش خوندن داشتن

من اینجا تنها از یک کاربر چه کامنت چه تاپیک حس خوب میگیرم حس میکنم خانم مستقل و با سوادی هست البته به من تو شخصی هم زیاد به من مشاوره داده 

کاربر آنالیزا هست کسی دیگه نمی‌شناسم این‌جا فعلا 

یک خانم دیگه هم هست اینجا اسمش شنیدم کامنت هاش که جالب نبود تاپیک هاش بد نیست خیلی پیچیده حرف میزنه 

حس خوبی ازش نمی‌گیرم اما دیگران زیاد تعریفش میدن

روسری زردی داره اسمش تو ذهنم نیست

❤️مادَر❤️๑⁠˙⁠❥⁠˙بَرگِ زَردی با سِماجَت شاخه را چَسبیده بود،دَست های خویش و دامان تواَم آمد به یا⁦๑⁠˙⁠❥د
من اینجا تنها از یک کاربر چه کامنت چه تاپیک حس خوب میگیرم حس میکنم خانم مستقل و با سوادی هست البته ب ...

همه جور آدمی هست .چندتا تاپیک قدیمی بود همیشه میخوندم حوصله نداشتم باسرچ پیدا کنم گفتم شاید بقیه لینک دارن .چون کسی وارد تاپیک های مفید نمیشه دیگه دل و دماغ نمیمونه کسی تاپیک درست و حسابی بزنه استقبال نمیشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همه جور آدمی هست .چندتا تاپیک قدیمی بود همیشه میخوندم حوصله نداشتم باسرچ پیدا کنم گفتم شاید بقیه لین ...

آفرین تاپیک های مفید کمتر استقبال میشه چون کمتر کسی اراده به عمل داره 

❤️مادَر❤️๑⁠˙⁠❥⁠˙بَرگِ زَردی با سِماجَت شاخه را چَسبیده بود،دَست های خویش و دامان تواَم آمد به یا⁦๑⁠˙⁠❥د
2731