2752
2734

با پارتنرتون یا همسرتون حرف مشترک دارید ؟

اصلا حرفی دارید با یک مرد بزنید راجب اقتصاد کارش و ... 

پیش میاد ک‌راجب موضوعات عمیق بحث کنید نظراتتون رو بگید

یا زیاد راجب مشکلاتتون بشینید اروم حرف بزنید 

خیلی سردرگمم

حس میکنم همه مردا زیاد اهل نظر پرسیدن بحث عمیق فلسفی با همسرشون نیستن

یا اصلا حرف نمیزنن یاهم معتقدن نظر خانومشون اشتباهه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله خیلی زیاد منو همسرم ۱۶ ساله با همیم ۱۳ سال زیر یه سقف همیشه هم با هم صحبت مشورت و همفکری حرفای عاشقانه شوخی و البته بحث و جدلم داریم 

شوهرم تو هر کاری مشورت میکنه و نظر میپرسه حتی سیب زمینی خریدن

2731
ما همیشه حرف داریم حتی با اینکه هم زبان نیستیم و انگلیسی حرف میزنیم

چ مدت هست باهم هستید 

منظورتون از حرف حرف درست حسابیه چون ماهم راجب مسائل جنسی یا روزمره گاها حرف میزنیم منظورم مسائل عمیقه یچیزی ک بخواد باعث پیشرفت بشه نه حرف های سطحی

بله خیلی زیاد منو همسرم ۱۶ ساله با همیم ۱۳ سال زیر یه سقف همیشه هم با هم صحبت مشورت و همفکری حرفای ع ...

پایدار باشیدددد

ما هردومون ادمای خود رایی هستیم و هردومون اهل مشورت نیستیم یعنی اینجوریم ک هرکدوم فکر میکنیم خودمون بیشتر میفهمیم خیلی دارم اذیت میشم نمیدونم موندن درستع یا نه

بنظر من با مردا باید کوتاه حرف زد چون زیاد حوصله ندارن مثل ما خانوما دوساعت در مورد ی موضوع صحبت کنن

من اصلا حرفهای روزمره رو دوست ندارم 

ولی مثلا راجب افکار اعتقادات ی حرف مفید 

من دلم میخواد با پارتنرم حرف داشته باشم ولی الان هیچ

چ مدت هست باهم هستید  منظورتون از حرف حرف درست حسابیه چون ماهم راجب مسائل جنسی یا روزمره گاها ...

بله در مورد مسائل خدا و انسان و اخرت و اینا خیلی حرف میزنیم البته چون ایشون کاتولیکه و دینمون متفاوته.یه سال و 11 روز

آدما ارزش غصه خوردن ندارن پس بخند
پایدار باشیدددد ما هردومون ادمای خود رایی هستیم و هردومون اهل مشورت نیستیم یعنی اینجوریم ک هرکدوم ف ...

مرسی عزیزم 

خب من و شوهرمم هر دو بچه اخر خانواده بودیم حسابی نازمونو میکشیدن اوایل خیلی بحث و جدل داشتیم منم کوتاه نمیومدم ولی اون خیلی وابسته تر بود بالاخره راضیم میکرد😂

ولی اینکه میگن بعد یه مدت همه چی عادی میشه واقعا اینطور نیس ب نظرم برعکس دلبستگیا بیشتر میشه خو گرفتن قلق دست اومدن شنیدی دیگه میگن وقتی نامزدی میگن بزار ازدواج کنی بعد میگن بزار یه سال بگذره بزار پنج سال رگذره بزار بچه بیاد و... عشق و عاشقی یادت همش چرتی بیش نیس به شرطی ک واسه زندگی تلاشتو کنی شوهر من واقعا کاری و خانواده دوسته خسته و کوفته میاد اما ب فکر تفریح ما هست منم واقعا سعی میکنم به بهترین نحو خونه و بچه هارو اداره کنم ب خودم برسم و چیزی کم نزارم