2752
2734

میخان زنگ بزنن به پدر شوهرم که چرا پسرتون رو نمی برین دکتر و تو هزینه ها ی ناباروری کمکی بهش نمی کنید که بچه دار بشن . چون مشکل از شوهرمه .

میگن تو چرا باید پاسوزش بشی . 

هزینه ها واقعا زیاده و شوهرم دست تنها نمیتونه کاری کنه . بابا مامانش هم عین خیالشون نیس . به فکر نیستن . 

امشب خیلی گریه کردم . داییم امشب زنگ زد گفت چرا بابای شوهرت به فکر پسرش نیس . اگه مشکل از تو میبود که حتما تا حالا صد بار به روت میاوردن ولی چون مشکل پسرشونه چیزی نمیگن و کمکی هم نمیکنن . راس میگن خیلی خانواده بی خیالی داره شوهرم . 

و هزینه درمان هم خیلی بالاس . هر چی داشتیم رفت و نشد . کسی هم کمک مون نمیکنه .

رب لا تذرنی فردا  و انت خیر الوارثین ( پروردگارا ای مهربانترین مهربانان مرا  تنها مگذار و یه نی نی به منم بده )  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خود شوهرت چی؟

کاربری من و دخترعموم💙 آره خب مالِ مفت خوبه، خوشمزه س، اشتها رو باز میکنه، همه ازش تعریف میکنن، هوا خوبه و همه خندونن به خودتون که میرسه سیل اومده، همه چی گرونه و از همه مهمتر منم که توقعم زیاده...

دنیا جای عجیبیه 

هرکدوم یه مدل امتحان میشیم...

رویا نویس اسم آنلاین شاپ لوازم تحریرمه😍 لینک کانالم👇 https://eitaa.com/joinchat/3458531743Cc2b5807702  من یه مامانم که تصمیم گرفته هزینه‌ی رشد و پیشرفتش رو خودش پرداخت کنه😁🙃❤️ داستان تولد رویانویس ابتدای کانالم سنجاق شده🌱✨️ 

به بقیه ربطی نداره این مسائل شخصیه 🙁

تمام نوشته های این کاربری برای پسرمه…❤️🍃بهترین روز زندگی من ۱/۱/۱۴۰۱ روز تولد تو بود آرسام کوچولوی من..خدایا شکرت بابت همه چیز 🌱✨

من جای شما بودم به خدا یه بچه رو به سرپرستی قبول میکردم

شعار نمیدما ، واقعا میگم

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻