2752
2734
عنوان

شوهرم همه دنیا رو دایورت کرده

349 بازدید | 29 پست

بچه ها خیلی مشکل مالی داریم ، ولی فقط من ی تنه دارم حرص و غصه میخورم ، سرکار می‌ره ولی کفاف نمی‌ده کلا 40 میلیون پول پیش داریم و هیچ جا دیگه با این پول بهمون خونه نمیدن ، براش هم اصلا مهم نیست فقط می‌خوابه رو تخت میره تو اینستا کلیپ می بینه می‌خنده ، همسر سابقش واسه نفقه بچش ازش شکایت کرده اصلا نگران نیست من رفتم از بابام گرفتم دادم بهش که کاش نمی‌کردم ، سوپری محل ازمون چند میلیون میخواد من کادو تولدامو دادم الان میگه اشتباه کردی دادی ولش کن هر وقت پول اومد دستمون می‌دادیم الآنم اومده میگه از کار بیرونم کردن بازم به ی ورشه تو اینستا کلیپ می بینه من باردارم دوماه دیگه زایمانمه عین خیالش نیست ، گیر داده رو خونه بابات وام ودیعه مسکن بگیریم بابات ضامنمون بشه ، انقد بیخیاله من میدونم قسطاش میفته پا بابا بدبختم. بهش گفتم نمی‌زارم وام بگیری رو خونه بابام ، مشاور گفت خودتو بزن به بی‌خیالی کرایه خونه نفقه بچش هرچی موند به تو ربطی نداره از فردا ام نمی‌خوام غذا درست کنم چون هیچی مواد غذایی نداریم ، فقط تو رو خدا من باردارم حالم بده الان نیاید بگید این چه شوهری بود کردی و چرا بچه دار شدی به نظرتون به حرف مشاور عمل کنم ؟ الان بیخیال گفت بیکار شدم گفتم خودت میدونی تو مسئول خرج خونه ای 

میشه بپرسم چرا میگی نگیم چرا بچه دار شدی؟

خب واقعا چرا بچه دار شدی!!!

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

با اینکه گفتی نگین ولی آخه با همچین شوهری بچه اوردن یکم غیر منطقی نیست؟

کاربری من و دخترعموم💙 آره خب مالِ مفت خوبه، خوشمزه س، اشتها رو باز میکنه، همه ازش تعریف میکنن، هوا خوبه و همه خندونن به خودتون که میرسه سیل اومده، همه چی گرونه و از همه مهمتر منم که توقعم زیاده...

الهی بگردم منم شرایط مالیم خوب نیست و حامله هستم کلی هم هزینه دارو هام سونوگرافی و ازمایشم میشه!فقط فرقش اینه شوهر منم با من به این بی پولی ها فکر میکنه!

فقط 9 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاربر سال ۹۲،۹۳ بودم و چون نام کاربریم رو یادم رفته دوباره اومدم 😍

با حرص خوردنت چیزی حل میشع؟یا فقط بچه بدبخت تو دلت و عذاب میدی اینجوری؟ ول کن وایسا غیرت شوهرت بیدار شه نشسته از اسمون براتون پول بیاد.

چیزی هم خرید تو خونه سعی کن خودت بخوری بچه ت کوچیک نمونه

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

کاملا بیخیال شو هیچ جا هم واسش رو ننداز ک بخای ضامن بشی ک خودتو فقط گرفتار میکنی. خلاص

سعی کن شکم خودت گرسنه نمونه. حتی اگه بی‌خبر از خونه بابات واست بیارن. هر وقت هم ازت پرسید نگو سیرم. بگو گرسنمه. 

ولی کاملا به مشکلات زندگی بیخیال خودتو نشون بده. ببین با کوچکترین حرکتی میفهمه ک داشتی فیلم بازی میکردیااااا

خریت که شاخ و دم نداره

تاپیک قبلی منو نگاه کن 

بعد میگن دوست داریم بچه بیاریم🚶🏻‍♀️

امیدوارم همه چی درست شده ولی ب حرف مشاورت گوش بده

کاربری من و دخترعموم💙 آره خب مالِ مفت خوبه، خوشمزه س، اشتها رو باز میکنه، همه ازش تعریف میکنن، هوا خوبه و همه خندونن به خودتون که میرسه سیل اومده، همه چی گرونه و از همه مهمتر منم که توقعم زیاده...