2752
2734

هفته چندی؟؟ 

پسرم تو چقدر دلت پاکه که با یه بار گفتن حاجتت به امام رضا منم به حاجتم رسوندی خواهر کوچولوت داره میاد همدم تنهایی هات میشه. قربون دوتایی تون مادر بره که تنها امید من شدین تو این زندگی😘😘😘😘😘😘 تمام زندگیم فدای پسر و دخترم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو بنده برگذیده خدایی 

دختر خالمم همین بود بچش پسر شد 

حالا من 

از دو هفته قبل دارم عوق میزنم معده درد و گرسنگی بیچارم کرده 

حسرت غذا مونده تو دلم 

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
2731
۱۰

اگه جنین دیده شده صدای قلبشم شنیدی پس نگران نباش

پسرم تو چقدر دلت پاکه که با یه بار گفتن حاجتت به امام رضا منم به حاجتم رسوندی خواهر کوچولوت داره میاد همدم تنهایی هات میشه. قربون دوتایی تون مادر بره که تنها امید من شدین تو این زندگی😘😘😘😘😘😘 تمام زندگیم فدای پسر و دخترم

نترس خیلی ها اینطورن .

خداتو شکر کن .

من از  همون روز اول تا زایمان ،انواع و اقسام بیماری ها ،تب و لرز ها ،بالا آوردن های به شدت زیاد روزی ۱۰ بار ،سردرد ،کمر درد ،شکم درد ، معده درد های وحشتناک ، و بدترینش کمرم قفل میشه و کسی نباشه منو از جام بلند کنه ،ساعت ها خشک سر جامم فلج فلج 🤕

علائم میخوای چکار دختر 

پوسته‌یِ ظاهری چه اهمیت دارد، درونَم ویران است.(عباس معروفی) 
عزیزم بچت سالم بغل کردی؟

بله عزیزم😍اصلا نگران نباش اتفاقا خیلی خوشحال باش ازین فکرای بیهوده هم نکن که کلی برای نی نی خوشگله ضرر داره الهی قربونش برم انشالا سالموسلامت میاد بعلت تازه دختر من موقع تولد ۳کیلو ۸۰۰وزنش بود چون اصلا تهوع نداشتم همه چی می‌خوردم عالی بود اصلا تازه الآنم میبینم دخترم خیلی خوش غذاست امیدوارم نی نی توهم همینطور باشه مبارکه عزیزم😘❤️

https://telegram.me/BiChatBot?start=sc-1630085-YbwW7Nq
بله عزیزم😍اصلا نگران نباش اتفاقا خیلی خوشحال باش ازین فکرای بیهوده هم نکن که کلی برای نی نی خوشگله ...

فدای تو خوشگلمممم😍😘😘😘  ای جاااانممممم چقد حس خوبی بهم القا کردی فدات بشم🥰