2733
2734

بچه ها من هم خودم هم خانوادم خیلی بهمون حسادت میشه تو فامیل، تعریف نمیکنم اصلا ولی با اینکه خودمو خانوادم اصلا ادمای بدی نیستیم و همیشه دنبال صلح و ارامش با بقیه بودیم ولی اونا همش حسادت و دشمنی کردن نمیدونم چرا، اینقدر دنبال دشمنی و... با ما بودن ک رفته رفته من بی رحم شدم ب نظر خودم...

بدجنس نیستم در حق بقیه، ولی با اونایی ک دشمنی میکنن گاهی ی اتفاق بد براشون میفته ناراحت نمیشم دیگه،گاهی خوشحالم میشم، دلم براشون نمیسوزه ، بخشیدنشون سخت شده برام , حتی تازگیا برا ادمایی ک دوستشون دارمم اگه مثلا فوت کردن هرکار کردم خیلی نتونستم اشک بریزم ...

خیلی دور شدم از ادمی ک بودم...

نمیدونم بخاطر پختگیه یا پوست کلفت شدم یا از بش ضربه خوردن بی رحم شدم یا اصلا مم غیرطبیعی ام؟؟؟

شما چطوری هستین تو این شرایط ؟؟

من اینطوریم ولی نه با فامیلا یا شخص خاصی با کل آدما وقتی یکی فوت میشه گریه م نمیاد وقتی گرفتاری برای کسی پیش میاد ناراحت نمیشم (خوشحالم نمیشم) کلا بی تفاوتم بنظرم بخاطر اینه که پذیرفتم زندگی همینه خوشی و ناخوشیش برای همه ست و پذیرفتم که غم و شادی من برای بقیه اهمیتی نداره و بالعکس…

تمام نوشته های این کاربری برای پسرمه…❤️🍃بهترین روز زندگی من ۱/۱/۱۴۰۱ روز تولد تو بود آرسام کوچولوی من..خدایا شکرت بابت همه چیز 🌱✨hope_kids_art صفحه‌ هنری من در اینستاگرام (تابلو و اکسسوری اتاق کودک)
من اینطوریم ولی نه با فامیلا یا شخص خاصی با کل آدما وقتی یکی فوت میشه گریه م نمیاد وقتی گرفتاری برای ...

من از ناراحتی و بدبختی ادمایی ک بهمون ضربه زدن ،جدیدا خوشحال میشم ، حتی اگه دیگه کارای بدشو تکرار نکنه.

از فوت ادما حتی اگه دوستشونم دارم ، ناراحت میشم ولی هرچی تلاش میکنم اشکم نمیاد و خیلی برام مهم نیسن.

بقول شما انگار ب این پذیرش رشیدم ک زندگی همینه و از‌طرفی انگار لمس و بی حس شدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من از ناراحتی و بدبختی ادمایی ک بهمون ضربه زدن ،جدیدا خوشحال میشم ، حتی اگه دیگه کارای بدشو تکرار نک ...

اسمشو بزار پختگی یا پذیرش

گاهی اوقات آدم دلش خنک میشه وقتی دنیا کسی رو که بهت بدی کرده توی شرایط سخت قرار میده حس میکنی دنیا هواتو داره عادیه این احساسات😅

تمام نوشته های این کاربری برای پسرمه…❤️🍃بهترین روز زندگی من ۱/۱/۱۴۰۱ روز تولد تو بود آرسام کوچولوی من..خدایا شکرت بابت همه چیز 🌱✨hope_kids_art صفحه‌ هنری من در اینستاگرام (تابلو و اکسسوری اتاق کودک)
2731
اسمشو بزار پختگی یا پذیرش گاهی اوقات آدم دلش خنک میشه وقتی دنیا کسی رو که بهت بدی کرده توی شرایط سخ ...

قبلا خوشحال نمیشدم اما جدیدا ک بی حس شدم ,خوشحال میشم ...

اگه ما ب پذیرش رسیدیم، پس‌چرا بعضی سن بالاترامون اینقدر‌گریه میکنن برا فوت کسی؟

قبلا خوشحال نمیشدم اما جدیدا ک بی حس شدم ,خوشحال میشم ... اگه ما ب پذیرش رسیدیم، پس‌چرا بعضی سن بال ...

ربطی به سن نداره عزیزم بعضی آدما تا آخر عمرشون نمیتونن حقیقت های زندگی و طبیعت رو بپذیرن برای همین وقتی کسی رو از دست میدن با گریه،گله و شکایت،سوگواری کردن و …خودشون رو آروم میکنن همه قرار نیست مثل هم باشن که

عزیزم ببخشید اینجوری میگم چون منم مث شما شدم قبلا دلرحم و دل پاک بودم.. منو شما کینه ای شدیم و قلبمو ...

خواهش میکنم .

منم قبلا دل نازک و دلرحم بودم، اما الان اصلا و ابدا دلم برا کسایی ک بهم بدی کردن نمیسوزه  ، حتی دیگ برا کسایی ک دوسشون دارمم نمیتونم اشک بریزم هرچقدرم ناراحت باشم.

خیلی عجیب شدم برا خودمم