2733
2734
عنوان

رابطه ام دلم رو زد

215 بازدید | 12 پست

چرا یک رابطه ممکنه دل یک نفرو بزنه

توهین نکنید فقط دلایلی ک ب فکرتون میاد بگید

بنظرتون از یک رابطه باید چی بخوایم ینی ورود به یک رابطه چه اهدافی باید داشته باشه

منم سریع دلم زده میشه

اصلا نمیتونم یه رابطه رو شروع کنم

تا میاد خوشم بیاد از کسی یهو حسم میره حتی نمیخوام باهاش حرف بزنم

من فکر میکنم چون کسیو دوست داشتم در گذشته و هنوز بهش حس دارم ته دلم نمیتونم با ادم جدید برم تو رابطه

ولی خیلی سعی میکنم با یکی اوکی شم ولی یهوووو بدم میاد از طرف

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
هرچه بیستر نزدیک شدن بهم تا سناخت بیستر از روحیات وجسم و... پیدا کنی تا سرانجام خولی پیدا کنه

متوجه نشدم 

گفتید بیشتر نزدیک بشیم تا سرانجام خوبی داشته باشه؟

منم سریع دلم زده میشه اصلا نمیتونم یه رابطه رو شروع کنم تا میاد خوشم بیاد از کسی یهو حسم میره حتی ...

من یک سالو نیمه توی رابطم ولی حس میکنم رابطه باید جوری باشه دوطرف باهم پیشرفت کنم ما باعث پیشرفت هم نمیشیم اونکه کلا زده ب علافی منم تمرکز ندارم

یجورایی هرکی داره از نظر کاری و افکاری مسیر خودش رو میره حس میکنم اگر اهدافمون مشترک بود وضع بهتر بود

هیجانی وارد شدن ب ی رابطه  از خودگذشتگی زیاد ممکنه باعث دلزدگی بشه  یا محبت زیاد اون ادم ...

خب بنظرتون اگر اون ادم اخلاقش خوب بود ولی این تفاوت ها ک میگید وجود داشت کات کنیم بهتره یا بمونیم

منم سریع دلم زده میشه اصلا نمیتونم یه رابطه رو شروع کنم تا میاد خوشم بیاد از کسی یهو حسم میره حتی ...

درسته از قدیم گفتن عشق  عشق اول، ولی خوب اگر کاتشده  باید تصمیم جدی بگیری. ،وکلا از دل وروح وروانت ،کاتش کنی

درسته از قدیم گفتن عشق  عشق اول، ولی خوب اگر کاتشده  باید تصمیم جدی بگیری. ،وکلا از دل ورو ...

سعیمو میکنم

واقعا خیلی سخته

۴ سال گذشته از اخرین باری که دیدمش

حتی حالم بهم میخوره از فکر کردن بهش

ولی فکرش هنوز اذیتم میکنه

دیگه از اینجا به بعد خدا باید بخواد… 🙁