2733
2734

شال مشکی مانتومشکی  بلورزیرمانتومشکی اماشلوارلی رنگ روشن غیرازاین شلواردیگه ای ندارم بنظرتون زشته بپوشم یان کلامشکلی بایدباشه سرتاپا؟

کلا مشکی بپوش عزیزم

من کاربرminiyator6cهستم بااون کاربریم بیشترفعال بودم هیچوقت خارج ازچارچوب قوانین حرفی نزدم اومدم دیدم تعلیق شدم واقعا ناراحت شدم هیچ کس پاسخگو نیست 🙃🤍مکث کن، نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

نه زشت نیست 

مانتوت بلنده دیگه؟

یه بار عکس یه آقایی رو گذاشتم تو سایت و ازش بد گفتم ولی بعد فهمبدم من حقیقت رو نمبدونستم خذایا منو ببخش قصد قصاوت کردن بنده ات رو نداشتم....                دوستای گلم حلال کنبد اگه جایی باهم بحثمون شد شما همت عزیزای دل منید                                             امام حسین جونم من آدم بدی ولی دلیل نمیشه دوستتون نداشته باشم🥲 دیگع کاربریم رو چک نمیکنم

نمیدونم چطوریه که نمیتونم ارتباط برقرار بکنم با این مدل تاپیک ها,,,من کم پیش میاد تاپیک بزارم ولی این حرف شما منو یاد یه خانومی انداخت که ولاگ از ختم پدرش گذاشته بود،،نمیدونم ترحم میخرید یا هرچی ولی خب آدمه عذادار نمیاد اعلام و پرسش کنه که برای مراسم ختم چی بپوشه و نظر خواهی کنه توی یه شبکه اجتماعی،،نمیدونم بازهم 

من داییم فوت شد تا دو روز مثل مرده متحرک بودم 

با اینکه داییم از این خرپولایی بود ک محل سگ به کسی نمیزاشت

اسی بفکر استایل کردنی؟

از یک جایی به بعدآدم یک‌چیز بیشتر دلش نمی‌خواهد …این که ولش کنند راحت باشد؛حتی از این هم بهتر،جوری‌رفتار کنند که انگار مرده‌ی!
نمیدونم چطوریه که نمیتونم ارتباط برقرار بکنم با این مدل تاپیک ها,,,من کم پیش میاد تاپیک بزارم ولی ای ...

افرین بایدبشمامدال دادکه انقدر خوب قضاوت میکنید مشکل دارم راپوشسم بله چون ادمهای حرف پشت زن داریم چیکاربایدبکنم وقتی وضع مالیم مناسب نیست بتونم شلوارمشکی بگیرم مگه راجب مدل یاارایش ختم نظرپرسیدم ؟ ترحم شماپیشیزی برای من ارزش نداره دقیقامثل نظربدون فکرتون لطفاریپ نزنید خودمون به اندازه کافی ناراحت هستیم 

نمیدونم چطوریه که نمیتونم ارتباط برقرار بکنم با این مدل تاپیک ها,,,من کم پیش میاد تاپیک بزارم ولی ای ...

بنده خدا اسی میترسه پشتش حرف در بیارن...

بعبد میدونم نسیت به فوت فامیلشون مثل بی تفاوت باشه 

یه بار عکس یه آقایی رو گذاشتم تو سایت و ازش بد گفتم ولی بعد فهمبدم من حقیقت رو نمبدونستم خذایا منو ببخش قصد قصاوت کردن بنده ات رو نداشتم....                دوستای گلم حلال کنبد اگه جایی باهم بحثمون شد شما همت عزیزای دل منید                                             امام حسین جونم من آدم بدی ولی دلیل نمیشه دوستتون نداشته باشم🥲 دیگع کاربریم رو چک نمیکنم

دقیقا 

منم الان تعجب کردم

مردم عجیب شدن

از یک جایی به بعدآدم یک‌چیز بیشتر دلش نمی‌خواهد …این که ولش کنند راحت باشد؛حتی از این هم بهتر،جوری‌رفتار کنند که انگار مرده‌ی!
من داییم فوت شد تا دو روز مثل مرده متحرک بودم  با اینکه داییم از این خرپولایی بود ک محل سگ به ...

بفکراسنایل کردن نیستم ادمهای بیشعور توی فامیل داریم پشتمون حرف میزنن ومنم فکراستایل کردن نبودم مگرگفتم نظربدی برای ارایش یامدل لباسم واقعا چراهرچی بفکرتون میرسه میگیدودیگران روناراحت میکنید

2706