2752
2734
عنوان

چرا نمیتونم با بارداریم کنار بیام

233 بازدید | 32 پست

یکماه کارم گریس از تایپیکای قبلم میشه فهمیدم یکسال درگیر ببماریای روانی بیمار پنداری بودم بچه ک بشدت اذیتم کرده تا یکماه پیش تا دکتر سرطان شناسی رفتم حالا بارداری ناخواسته نمیشه هضمش کنم دوباره پی پی شستن گریه کولیک اونم نه یکی حالا مسولیت دوتا بچه 

تو برزخم یکماه جهنمه زندگیم شبو روز گریع بد اخلاقی کتک بچم دعوا با شوهرم

من و نی نیه هشت هفتم خدا بدون هیچ درمانی باردار شدم.مرسی خدا

امضات برای بچه اولته؟

فقط 32 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♥️امروز ۲۲ اردیبهشته و من جواب آزمایشم رو گرفتم و فهمیدم یه نی نی تو دلم دارم✨️💖من کی انقدر بزرگ شدم؟!🤍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دخترمم کوچیکه تازه خاستم نفس بکشم بخودم بیام واسه خودم وقت بزارم وقتی فک میکنم باز 3سال دیگه از شبو روزت بزن تا بچت بزرگ بشه دلم میخاد خودمو بکشم خون خودم ک گرذن خودمه 

میخوای چیکار کنی؟

بایا کنار بیای و بپذیری. میدونم سخته واقعا خیییلی. منم یه سال و نیمه مامان شدم دوتا نی نی دارم میفهمم چی میگی.اما سعی کن بپذیری و حالتو خوب نگه داری.

کاش پیست بودم بغلت میکردم🌸

شاید به برکت این بچه مریضی ومشکلت هم حل بشه

نمیتونم میدونم اوضاع بدتر میشه من اعصابم ضعیفه خودم این بچم شوهرم همه نابود میشیم 

من دختر اولم کولیکی و رفلاکس بود دومی رو شیر خشک دادم دیگه اینطوری نبود راحت تر از اولی داره بزرگ م ...

نه اتفاقا من شیر خشک دادم نمیذونم طور بچه بود وحشناک روز شب گریه میکرد دقیق تا دوسالگی یادم میاد دلم میخاد شوهرمو تک تکه کنم باز ی بارداری دیگه....

من شنیدم وقتی جنین تو شکم ادم میاد کلی سلول بنیادی وارد بدن مادر میکنه و برای همین خیلی از بیماری هارو میتونه درمان کنه. به دید مثبت بهش نگاه کن شاید حکمتی توشه که به نفعته

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 میخوای چیکار کنی؟ بایا کنار بیای و بپذیری. میدونم سخته واقعا خیییلی. منم یه سال و نیمه مامان ...

نمیتونم ی شب انقد خودمو زدم با مشت میزذم تو شکمم شوهرم میگفت چته روانی شد هنوز نیومده انقد با دختر بد اخلاق شدم کتکش میزنم اعصابشو ندارم دارم خفه میشم