2752
2734

نمیتونم تحمل کنم ... دست خودم نیست... باید بگم شکل درست کلمه رو ...

ولی هیچکس هم انتقاد پذیر نیست😬 دعوا میشههه اکثرا .‌‌..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

تاپیک بغلی صورت رو نوشت ثورت ☹️🫠🫠🫠🫠 ینی ده بار گفتم و‌گیر دادما..دیگه درونی حرص میخورم

دروغ ممکن است دنیا را دور بزند و به‌جای اولش برگردد ؛ اما‌در همین مدت، حقیقت هنوز دارد بند کفش های خود را میبندد تا حرکت کند !            «مارک تواین»
بنظر منم خیلی مهمه که درست بنویسیم مثلاً زبان مادریمونه باید درستش بنویسیم و براش ارزش قائل بشیم

اره ولی خب از قصد ک اشتباه نمینویسیم پیش میاد خب 

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
و خدا معجزه‌ ‌می‌‌کند‌ ‌!🌱💛

آقا من حقوق خوندم

استادمون میگفت یه روز اگه لایحه بنویسید و غلط املایی داشته باشه ممکنه قاضی بدجوری به سخره بگیره و اینا پس از این به بعد سعی کنید رو نوشتنتون کار کنید و همیشه درست بنویسید که عادت کنید به خاطر همین از اون موقع خیلی حساس شدم😅

دلی که رحمه زخمه💔
2706