2752
2734
عنوان

رعدو برقای امسال یکم عجیب نیسن؟

699 بازدید | 34 پست

هر سال اگه رعدو برق میومد انقد صدا دار نبود که خونه بلرزه اونم انقدر پشت سر هم یادمه هرسال اگه رعد برق یکم شدید بود اول صداش انقدر نبود خونرو بلرزونه دوم پشت سرش کلی بارون میومد که صدا بارون شدیدتر رعدو برق میشد ولی الان نه تنها یجوریه بلکه بعدشم یکم نم ریز میزنه یا اصلا نمیزنه خیلی عجیبه!

وقتی بچه ها، دانشمندان را همانطوری ببینند که خواننده ها و بازیگران معروف را می بینند، تمدن به سطح بعدی خواهد رسید.

نه

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ٱدم ها هم عجیب شدن😊😊

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 

عجیب نیست من بچه‌ بودم بدتر ازینا بود 

طوفان و رعدوبرق و ‌‌‌‌..‌‌‌

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷
امضات رو باید با طلا نوشت کی گفتتش

مرسی عزیزم، یادم نیس

وقتی بچه ها، دانشمندان را همانطوری ببینند که خواننده ها و بازیگران معروف را می بینند، تمدن به سطح بعدی خواهد رسید.
اره من فکر میکردم فقط جا ما انقدر عجیب و ترستاک شده

اخه به هرکیم میگم میگه نه مثل همیشن حداقل یه بارون تندم نمیزنه یجوریه😥

سمت ما همیشه همین بوده عزیزم و برامون جدید نیست

یعنی انقدر بلند میزنه و بارون پشتش انقدر خشکع؟