2733
2734

اون تاپیک ۱۵۰ ملیون درامد ماهیانه رو خوندم همه تعجب کرده بودید. 

واقعا هزینه های زندگی ادما متفاوته قطعا کسی که داره خرجشم بالاست 

خیلیا رو دیدم نوشتن ما حتی اگر ۲۰ تومنم داشتیم راحت زندگی می کردیم. 

ی چیزی که تو زندگی بهش رسیدم اینه تا از منطقه امنت بیرون نیای اتفاقی نمی افته .اگر امروز حقوقت بیست تومنه خودتو لایق تنها بیست تومن ندون فکر کن ببین چه کاری می تونی انجام بدی بیشترش کنی .هیچ وقت چه زبانی چه تو رویاهاتون برای منبع درامدتون و ارزوهاتون سقف نزارید .

آخه پول از کجا بیاد؟؟؟دونفر آدم از صبح تا شب کارمیکنن. 

فقط 30 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
آخه پول از کجا بیاد؟؟؟دونفر آدم از صبح تا شب کارمیکنن. 

با یادگیری ی هنر جدید با یکم تغییر روش دادن .ادم میشناسم با ی مهارت کوچیک یاد گرفتن و روزانه فقط سه چهارساعت فوقش پنج شش ساعت کار روی پروژش کم کم ماهی هشتاد ملیونو در میاره فقط با ی دوره اموزش دیدن

بذار من بگم 2 تومن داشتم بسم بود  البته فارغ از خرج دوا درمون

خوب همین دیگه نگو دو تومن بسمه زندگی بالا پایین داره . به خدا اون روز من ی حوزه پولساز با ی تومن به چند نفر گفتم اصلا پشت گوش انداختن بعد به کسایی که از فرصتا استفاده می کنن رو خودشون سرمایه گذاری می کنن می گن خوش شانس