2733
2734
عنوان

اقدام ب بارداری

43 بازدید | 8 پست

کیا تو اقدامن؟

من ۴ ماهه اقدامم نمیدونم چرا نمیشه

این ماه خیلی امیدداشتم ولی بازم نشد 

دوره پریودامم قبلا منظم بود تو این ۴ ماه ریخته بهم روانیم کرده هر ماه یه تاریخی پریود میشم 

شما چندماهه اقدامین؟

خیلی حالم بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

استرس داری ، استرس بزار کنار شروع کن ورزش در خانه جوری که ظربان قلبت بالا بره ،حامله میشی 

تا میام ورزشو شروع کنم اقدام میکنم بعد میترسم بدباشه واسم ولش میکنم 

2731

بعد پریود و قبل اقدام با روغن سیاه دانه تخمدان هات رو ماساژ بده خوب،گرم که شد بادکش کن سه دقیقه بمونه،بعد اقدام دیگه انجام نده

از روزای اخر پریود تا قبل از اقدام عسل و سیاهدانه بخور صبح ناشتا ،شوهرتم همیشه بخوره

مکمل تقویتی بده شوهرت

استرس اصلا نداشته باش و بیخیال باش هرچند سخته

فقط 30 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♥️امروز ۲۲ اردیبهشته و من جواب آزمایشم رو گرفتم و فهمیدم یه نی نی تو دلم دارم✨️💖من کی انقدر بزرگ شدم؟!🤍امروز ۹ خرداده ومن برای اولین بار صدای قلبشو شنیدم😇
استرس داری ، استرس بزار کنار شروع کن ورزش در خانه جوری که ظربان قلبت بالا بره ،حامله میشی 

عزیزم اگه جواب آزمایش رو میتونی بخونی تو اخرین تامیکم گذاشتم ببین تعداد تخمک چقدر دارم

مبتونم باردار بشم؟

همین جا بیا بهم بگو اگه تونستید