2752
2734
عنوان

مادر پرو دانش آموزم باز زنگ زد 😐🥴

381 بازدید | 23 پست

من معلم خصوصی ام بعد یه دختر کلاس هفتمی ،چند ماهی بود میومد کلاس ، از اول کار هم با روند کارم مامانش رو آشنا کردم و گفتم من درسم رو میدم با جون و دل مایه میزارم اما ریاضی تمرین کردنی هست نره خونه تمرین کنه یادش رفته ، گفت باشه حواسم هست،بعد دیدم تو جلسات یکم باز ضعیفه ، به مامانش گفتم حواستون باشه کار کنه وگرنه میوفته ، خلاصه که دخترش ۱۲ شد به من زنگ زد چند هفته پیش که اره چرا ۱۲ شده 😐😐 گفتم خب تمرین نکرده نصف کار با معلم خصوصی هست باید تو خونه هم تمرین کنه بعد دیگه دخترتون رو قبول نمیکنم بهش درس بدم 

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.

سر شب زنگ زد اره برای امتحانات خرداد بیاد کلاس ، منم گفتم شرمنده گویا شما از نحوه تدریس من راضی نیستی منم از شاگردی که تمام امیدش رو بده به معلم خصوصی راضی نیستم نظرتون چیه ؟حق با کیه ،ساعتی ۲۰۰ تومن میگیرم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.
سر شب زنگ زد اره برای امتحانات خرداد بیاد کلاس ، منم گفتم شرمنده گویا شما از نحوه تدریس من راضی نیست ...

بهتر ولش کن بچش تنبل ممبله اخرم ننه از شما شاکی میشه

براتون آرزو میکنم هیچ وقت حروم نشید ، حروم آدم اشتباه ، مکان اشتباه ، رشته اشتباه و ... :)                

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بهتر ولش کن بچش تنبل ممبله اخرم ننه از شما شاکی میشه

اره والا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
سر شب زنگ زد اره برای امتحانات خرداد بیاد کلاس ، منم گفتم شرمنده گویا شما از نحوه تدریس من راضی نیست ...

گفتم نیاد 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

کمکش کن

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷

آره خب بچه باید خودشم بخونه بعد سر جلسه گیج بازی در نیاره 

اینقدر نظرات خودمو دوست دارم که دلم میخواد هزاران بار لایکش کنم حیف که اجازه ندارم یه بارم لایک کنم کاش نی نی سایت این قابلیت رو اضافه کنه😆😃

منم بودم قبول نمیکردم تکلیفشو با خودش روشن کنه یا شمارو قبول نداره یا داره دیگه اگر قبول داره چرا گلایه میکنه اگر گلایه کرده و الان متوجه شده اشتباه کرده شهامته معذرت خواهی داشته باشه حداقل اولش بعد درخواست جدید کنه

وای من خودم معلم زبانم دارم ازین دانش آموزا ولی خب نمیشه شما سرکلاس وقت بزاری که تمرین کنه؟

خب پس چطور یاد بدم؟ تمرین هم میکنیم سر کلاس دیگه ، ولی خب بره خونه تمرین نکنه معلومه که یادش میره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کمکش کن

نه قبول نمیکنم پس فردا بیوفته میندازن گردن من باز

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۱۲ الان قبول نمیشه؟ زمان ما قبول بود.

هست میگه چرا کم شده 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706