2733
2734

سلام

کلا دوسه روزه فهمیدم باردارم و کاملا حس میکنم طرف راست شکممه، وقتی که به پهلو دراز میکشم،

مگه ممکنه انقد زود متوجه شد؟🤔🤔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نی نی نیست عزیزم منم همین حسو داشتم حس سنگینی عادیه عزیزم نی نی اگ ۷هفته هم باشه فقط ی قلب کوشولو داره 🥲😍

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
2731

منم یه بار باردار شدم همون طرف که لانه گزینی کرده بود یه حس سنگینی داشتم طبیعیه دوستامم که باردار شدن همشون این حسو داشتن انشالله سالم بیاد بغلت 

ولی خب نی نی من نموند برام

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود...
نی نی نیست عزیزم منم همین حسو داشتم حس سنگینی عادیه عزیزم نی نی اگ ۷هفته هم باشه فقط ی قلب کوشولو دا ...

آره همون حس سنگینیه، ولی فقط سمت راستمه،

میدونم الان انقد زوده که حتی هنوز موعد پریمم نشده😄

منم یه بار باردار شدم همون طرف که لانه گزینی کرده بود یه حس سنگینی داشتم طبیعیه دوستامم که باردار شد ...

آره دقیقا حس سنگینی اون قسمتم داره،

عزیزم انشاالله دوباره باردار میشی و یه بارداری سالمی رو میگذرونی،

مال منم ناخواسته بود اولش به سقط فکر میکردم ولی دیگه میخوام نگهش دارم

همه اینا قبول ولی سمت راستت نیست رحمت تو لگنته تو لگن

بخدا بارداری اولم سمت چپم بود، هرچی میگذشت فقط سمت چپ شکمم بالا میومد تا اینکه انقد بزرگ شد که اومد داخل محوطه شکمی