2733
2734
عنوان

خواهرم چن ماهه دیگه عروسیشه☹️

204 بازدید | 10 پست

ولی همش ناراحته میگه استرس دارم اصلا نمیگیرم رقص بلد نیستم، میگم یاد میگییری میگه چقد برا عقد تمرین کردم ولی باز بله رو تندو اروم گفتم(با اینکه خوب بودو طبیعیه) میگه نمیتونم 

خوشکله، خانونه ولی خلیی بی اعتماد ب نفسه و خجالتیه  چجوری کمکش کنم؟ 

کلاس رقص بفرستش

فقط 30 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خوشبحالش دلم دوباره هوای عروس شدن کرد.من عروسی مثل جهنمی بوده شده برام یه کابوس از بس بی پول بود مثل زنای بیوه ازدواج کرده بدون هیچ زشترین عروس شدم هیچ خریدی انجام ندادم دو تیکه طلای شکسته ک خواهر شوهرم بهم داد کهنه و شکسته بودن.

اگه فقط به خاطر رقص بلد نبودن اعتماد به نفس نداره،چند تا کلیپ رقص عروسی دانلود کنید و تو خونه تمرین ...

ن کلا نداره هنه دوسش دارنا و خیلی از اطرافیاش برتره ولی اصلا اعتماد ب نفس نداره بهترین نامزدو داره ولی حس میکنم ناراحته همیشه در حالی ک بقیه تا ی جیز کوچیک مثلا میخرن یا نامزد میکنن خوشحالن و مغرور میشن این اصلا ایحور نیس