2733
2734

برگشته میگه یه آقایی هست ۴۸ سالشه خیلی مهربونه!!! گفتم اگه بخوای بهم معرفیتون کنم

من باید به این زنیکه چی میگفتم به نظرتون؟ 

من ۳۰ سالمه 

بهش گفتم خانم مگه من چند سالمه که شما به خودت همچین اجازه ای میدی که به من مورد معرفی کنی و اینکه من مگه از شما شوهر خواستم که به خودت همچین اجازه ای دادی 

برگشت گفت نه آخه من فک میکردم سنت خیلی بالاست نمیدونستم سی سالته 

یعنی از عصبانیت دارم میترکماااا 

بگو ی چشم پزشک بره😊🖐️

حال‍ خوب‍ الانمو مدیون‍ خدام‍🫠🥲☝️سال گذشته باوجود ادمای سمی برام جهنم بود،،،باکمک خدا و اسی اینا🥹ازجهنم اومدم بیرون☺️❤️‍🩹الان۳ماهه ک علی شده مرهم همه ی زخمام😍❤️‍🩹ازخدا میخام با ی نی نی زندگیمونو کامل کنه🫠🤗☁️خدایا برای هررررررر لحظه ی الانم شکرت🥹🫠

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تموم شد و رفت کش نده. شاید واقعا فکر میکرده سنت به اون آقا میخوره. 

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)
2731

مرد ۴۸ ساله برای دختر ۳۰ ساله خیلی پیره چقدر بیشعور خدایی چقدر نفهم

از کاربرای قدیمی هستم بارها تعلیق شدم اگه با من مخالفین ریپلای نزنین حوصله بحث الکی ندارم مخاطبم فقط استارتره     مردا ریپلای نکنن جواب نمیدم ❌🚫                  

چه بیشعور بوده 

چون که خدا همه چیز را دید‌ و کاری نکرد...من یه سوال دارم از اون بالایی؟واس حاطره چی آفریدی؟نونت کم بود؟آبت کم بود؟مشتی تو با اون همه قدرت و عظمت،دبدبه و کبکبه ،یه حال خوش به ما نمیرسید؟چجوری دیگه ازت باس بخوایم؟که خساست نکنی؟مشتی پشتتو کردی به ما انگار پیاز خوردیم،کجایی تو پس ؟خالق بی نیاز؟
تموم شد و رفت کش نده. شاید واقعا فکر میکرده سنت به اون آقا میخوره. 

خانم به خدا من بیشتر بهم ۲۳ ساله میاد تا ۳۰ سال 

اینو همه میگن اینجوری نیست که بزرگ دیده بشم 

شما هم که بدترش کردید