2733
2734
عنوان

شوهر خواهر شوهرم برام یه آهنگ فرستاده😶

| مشاهده متن کامل بحث + 210223 بازدید | 728 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
ایارو بگم بعد بلاک کنم یا ببینم چی میگه؟

نه همممرو یکجا بفرست همین امشب تا انلاین نشده 

بعد بلاک کن 

که دگه نتونه پیام بده باز تو پیام بدی باز اون بده  که بخواد تورو به بازی بکشه 

نمیدونم بخدا فقط حس میکنم اتفاق بدی قراره بیفته شاید دشمنی کردن شاید میخوان امتحانم کنم نمیدونم گیج ...

تو ک گناهی نداری حتی اگه شوهرت دیوونه هم بشه باز هیچی نمیتونه بهت بگه .   اما اگه بعدا بفهمه اگه بعدا بازم مردک بهت پیام بده مجبورشی به شوهرت بگی میگه اون زمان چرا بهم نگفتی  .  همون بهتر الان نشونش بدی . بگی فک کنم اشتباهی  برام پیام اومده گوشیتو بدی دستش بگی نگاه کن پیام اومده از فلانی

اسي خيلي ببخشيد ولي من فكر ميكنم دختر جسوري نيستي . ترسويي و اونم فهميده و براي همين داره از اين ترس ...

عزیزدلمم ممنون برام وقت گذاشتی حرفت منطقیه بهتره اول خودم جوابشو بدم مرحله آخردیگه چاره نبود به شوهرم بگم راستی پسره شوهرخواهر شوهرم 🥺

من با اینکار کارش درست هست یا نیست و... کاری ندارم 

اما چرا میگید نمی‌تونید به کسی توو خانواده بگید؟ مگه شما کار اشتباهی کردید؟  چرا نمی‌تونید رک بهش بگید به من پیام نده؟ یا حتی بگید کارش اشتباهه؟ واقعا درک نمیکنم 

شما الان باید از خودتون دفاع کنید در برابر رفتار غلط دیگری نه اینکه استرس داشته باشید یا به قول خودتون رفت و آمد رو محدود کنید 

لطفا وقتی یک نفر خصوصا آقایون اشتباهی رو مرتکب میشن، شما شجاع باشید در دفاع از خودتون.... 

تو ک گناهی نداری حتی اگه شوهرت دیوونه هم بشه باز هیچی نمیتونه بهت بگه .   اما اگه بع ...

اره راست میگی اینم حرفیه بنظرم از بلاک در بیارم تا فردا صبر کنم ببینم چی میشه شاید به شوهرم گرفتم خدا بخیر کنه 🥺🥺

اسی من همونم که گفتم واکنش تشکر بزار 

اگه گفته بودی آهنگش چیه اصلا چنین چیزی رو نمیگفتم 

بنظرم خیلی محترمانه بهش بگو از مضمون اهنگی که فرستادید و نوع برخوردتون مشخصه دارید از حدودتون تخطی میکنید دفعه دیگه مجبور میشم افراد بیشتری رو در جریان قرار بدم (من جمله همسرم ).

بذار فکر کنه تو به چند نفر گفتی 

بعدشم از پیامت هم اسکرین بگیر هم ضبط ویدیو که نگه چت فوتاشاپه و شمارش هم توی قسمت مشخصات ضبط بشه.

جهان پیوسته تا کی بر مدار ظلم میگردد/مگر در هم بریزد رادمردی این توالی را...
من با اینکار کارش درست هست یا نیست و... کاری ندارم  اما چرا میگید نمی‌تونید به کسی توو خانواده ...

یعنی برم جوابو بدم بگم کارش اشتباهه من خودمم نظرم همینه دوستا میگن اشتباهه 🥺

2706