2752
2734
عنوان

شوهر خواهر شوهرم برام یه آهنگ فرستاده😶

| مشاهده متن کامل بحث + 210016 بازدید | 728 پست

[QUOTE=339252926]میدونه خودمم شوهرم بفهمه بد میشه ولی خودم اینور تنها چیکار کنم یه سری گفتن بلاک رفتم بلاک کردم یسری ...[

بنظرم بلاک نکن فقط محلش نده بزار بفهمه که خیلی بی اهمیتیه یه مدت گیر میده بهت ببینه خبری نیس خسته میشه ولت می‌کنه فک نمیکنم مردی پیدابشه به این موضوع با آرامش و حرف برخورد کنه

دوست عزیز بلاک راه چاره نیست  چون این ادم تو خونواده هست  مجبوزی تو مهمونی ها ببین ...

اینم راه خوبیه حداقل حرف مو بش میزنم حساب کاربران دستش خوبه ولی الان یه تعداد میان میگن نه اشتباه تو کرن میزاری الان بلاکه میگن اشتباه کردی بردارم بلاکش یعنی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میدونه خودمم شوهرم بفهمه بد میشه ولی خودم اینور تنها چیکار کنم یه سری گفتن بلاک رفتم بلاک کردم یسری ...

با این جور ادمای بیشرف باید جدی حرف زد 

جوری که خودشو  جم کنه به گوه خوردن بیفته

اصلا نترس 

فقط اگه میتونی یه ادم مطمئن و معتبر رو در جریان بزار که قابل قبول همسرت هم باشه 

2731
اینم راه خوبیه حداقل حرف مو بش میزنم حساب کاربران دستش خوبه ولی الان یه تعداد میان میگن نه اشتباه تو ...

اره بلاکو بر دار چند تا پیام تهدید امیز جدی بفرست 

بعد بلاک کن که نتونه با پیام دادن تورو به بازی بکشه 

عزیزدلمم گفتم که شوهرم اونطوری آروم منطقی نیست خون به پا میکنه زندگیم نابود میشه گفتم راهی پیدا کنم ...

میدونم گلم  فقط ایجور ک میگی  ادم میترسه بعدا بگه چرابهم نگفتی 

حداقلش الان  میدونه ک تو تقصیری نداری 

اینم راه خوبیه حداقل حرف مو بش میزنم حساب کاربران دستش خوبه ولی الان یه تعداد میان میگن نه اشتباه تو ...

بگو مامانم میخواسته بیاد در خونتون به زور جلوشو گرفتم

مرتیکه بیشرف فکر نکنه تو ترسویی به هیچ کس چیزی نمیگی

بدونه ابروش میره

میدونم گلم  فقط ایجور ک میگی  ادم میترسه بعدا بگه چرابهم نگفتی   حداقلش ا ...

نمیدونم بخدا فقط حس میکنم اتفاق بدی قراره بیفته شاید دشمنی کردن شاید میخوان امتحانم کنم نمیدونم گیج گیجم