2752
2734
عنوان

شوهر خواهر شوهرم برام یه آهنگ فرستاده😶

| مشاهده متن کامل بحث + 210018 بازدید | 728 پست
من با ایشون موافقم یهو دیدی خدایی نکرده سر این الکی الکی ی بحث جدی و بزرگ پیش اومد الان ب شوهرت بگی ...

بخدا ک بهترین کار همینهههههه

دو روز دیگ باز ی کار دیگه میکنه

ازالان همسرش بدونه خیلی بهتر

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

استارتر ببین . دارم بر حسب تجربه بهت میگم .

بهتره با شوهرت در میون بزاری.‌ این چیزی که من دیدم قطعا بعدا برات دردسر میشه 

و اون وقت تو مقصر عالم و ادم میشی و شوهرت میگه اگه ریگی به کفشت نبود همون اول بهم میگفتی

استارتر حماقت نکن و فاز دانایی برندار به شوهرت بگو 

🎧━━━━━━●─────── ⇆ㅤ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤ↻️ پرواز کن تا آرزو زنجیر را باور نکن ⁦❤️⁩                        
2731
دوس داشتم الان بهش بگم پشتم باشه ولی دیونس کار دستمون میده هم زندگی من هم زندگی خواهر بیچارش بهم میر ...

اسی شرایطتت خاصه زنگ بزن روانشناس مشاوره بگیر چون میگی شوهرت درک نمیکنه و شر به پامیکنه

آدما ارزش غصه خوردن ندارن پس بخند
شوهرم بهم اعتماد داره میترسم دعوا بشه یکی این وسط چیزیش بشه دیگه نشه کاریش کرد از دعوا خاطره بد دارم ...

حالا بخاطر این ترسا بیای خودتو بد کنی ک چی نترس بابا بگو این این کار کرده اصلا خودت بیا جوابشو بده چیزی نمیشه

شوهرم بهم اعتماد داره میترسم دعوا بشه یکی این وسط چیزیش بشه دیگه نشه کاریش کرد از دعوا خاطره بد دارم ...

الان بهش نگی دو روز دیگ خودت محکومی

اون دست از کاراش برنمیداره مطمئن باش

الان بگو ک قضیه تموم شه بره حداقل شوهرت بهت نگه چرا روز اول پنهون کردی

بخدا ک بهترین کار همینهههههه دو روز دیگ باز ی کار دیگه میکنه ازالان همسرش بدونه خیلی بهتر

برم یواشکی به خواهرشوهر بگم؟

نظرتون چیه اون جمعش کنه بگم برادرت بفهه خون بپا مشه جمعش کن ماجرارو

برم یواشکی به خواهرشوهر بگم؟ نظرتون چیه اون جمعش کنه بگم برادرت بفهه خون بپا مشه جمعش کن ماجرارو

نه اصلا ذیوونه شدی مگه.اگه بره به شوهرت بگه زنت داره تهمت میزنه اویزون شوهرم شده چی

آدما ارزش غصه خوردن ندارن پس بخند
اسی شرایطتت خاصه زنگ بزن روانشناس مشاوره بگیر چون میگی شوهرت درک نمیکنه و شر به پامیکنه

اره یبار توخیابون سر یه موضوعی بخاطر من دعوا کرد با پیشونی زد تو دماغ پسره ۵۰ ملیون دیه دادیم حالا رضایت نمیداد🥺

برم یواشکی به خواهرشوهر بگم؟ نظرتون چیه اون جمعش کنه بگم برادرت بفهه خون بپا مشه جمعش کن ماجرارو

نهههه نگو 

اون ک نمیاد از تو حمایت کنه 

بدتر ابروتو میبره و میگه تو به شوهرم چشم داری و بهت تهمت میزنه 

به نظر تو بخاطر زن برادرش میاد زندگیشو خراب کنه؟؟

مثلا بگو فک کنم بچه اش این آهنگ برام فرستاده قضیه جوری جلوه بده ک اون از عمد نفرستاده 

فقط باید کاری کنی ک همسرت در جریان باشه 

اگ در جریان نباشه بدتر میشه 

البته باز این نظر منه

و من اندیشه کنان غرق در این پندارم، خدای عالم ، ز چه رو در همه باغچه ها سیب نکاشت؟