2733
2734
عنوان

زندگی میکنیم،که چی بشه

248 بازدید | 32 پست

همش میگم زندگی کنم که چی بشه وقتی تهش هیچی نیست دارم خل میشم یکی همش تو ذهنم میگه که چی بشه که چی داره دیوونم میکنه دنیا خیلی پوچه حوصله ندارم😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ماه در میاااد که چی بشههه

میخاد عزیز کی بشهههه

ماه در میاد چکار کنه

باز اسمونو تار کنه

نمیدونه تو هستی

بجای اون نشستی

نمیدونه تو ماهی

میکاپ آرتیستتونم😁💖اگه سوالی راجب میکاپ یا شنیون و روتین پوست و مو دارین بپرسین راهنماییتون میکنم🪴🌈
2731

منم تو همین شرایطم تهش عروسیو بچه که جفتش زجرمون بدن نکنیمم از تنهاییو مریضی میترسوننمون

وقتی بچه ها، دانشمندان را همانطوری ببینند که خواننده ها و بازیگران معروف را می بینند، تمدن به سطح بعدی خواهد رسید.
خب می‌تونی فکر کنی تهش هیچی نیست! لذت ببر از فرصته😁

خب همینش داره دیوونم میکنم ای کاش تهش یه چیزی بود 😔

انقدر وسواس فکری دارم و افسردگی حتی نمیتونم از فرصت لذت ببرم!

روحتو تکامل بده توی زندگی بعدیت شاید سوئد چشم به دنیا گشودی اینجوری که سر از سومالی در میاری😀

کاربری که بعد شش سال به ناحق ترکید   من دیگه اون کاربر سابق نمیشم  از همتون آتو دارم  
2706