2752
2734
عنوان

ضد آفتاب پوست چرب و مستعد جوش

| مشاهده متن کامل بحث + 890 بازدید | 42 پست
اتفاقاً سری قبل خیلی دوست داشتم بگیرم یکی دو نفر گفتم باهاش جوش زدن نگرفتم  ماته؟ رد سفیدی ندا ...

یه نوعش فقط برای پوست چربه

یه نوعش هم پوسته چربه هم ضد جوشه

من از نوع دومیش که بی رنگه استفاده میکنم خیلی خوبه جوش نزدم سنگین نیست رد سفیدی و چیزی هم نداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خیلی‌ ممنونم از راهنماییتون 🙏🏻🌷

خواهش میکنم

قیمتش قبل عید ۳۰۰ بود الان فکر کنم شده ۳۳۰ تومن 

البته من نوع دومیش که صد جوشه گرفتم که گرون تره

فقط برای پوست چرب بگیری ارزون تره

2731
کاش با این بیوتی جوش نزنم لااقل قیمتش از ایزدین مناسبتره،مدل ایج ریپیرش رو ۱و۷۰۰خریدم یه ماه پیش🤦‍♀ ...

چه مارکی رو ۱ و ۷۰۰ خریدی؟

رنگی هستش؟

دوست قشنگم یه صلوات برای حال خوبم مهمونم کن،بعد بهم بگو که منم برات صلوات بفرستم❤️😍
کدومشون بهتره؟ سبک و زود جذبه؟ ماته؟ رد سفیدی نداره؟

هردو خوبن ولی ساین اسکین خیلی خوش قیمت تره وایت کست نداره سبکه بافتش ژل کرمه و پوستم برق نمی افته و از نظر حفاظت هم راضی بودم ولی باز خودت ریویو و نظرات بقیه رو میتونی بخونی تو دیجیکالا 

من که دوسش داشتم اکثرا هم همینو تمدید میکنم