2752
2734
عنوان

یه چیزی که خیلی تو دوروبر دیدم...

125 بازدید | 8 پست

اقا چرا تا ازدواج میکنین بچه میارین؟

منطقیش اینکه حداقل دو سه سال باهاش زندگی کنین ببینین طرف از لحاظ روانی و بقیه چیزا اوکی هست یا نه، اصلا معتاد هست یا نه، خوب بشناسینش بعد بچه بیارین 

خیلی ببخشید ولی طرف دو ماه بعد ازدواج بچه دار میشه بعد می‌فهمه یارو روانیه 

چرا یه بچه رو وارد همچین زندگیی میکنین؟؟

اینم بگم بعضیا شرایطشون فرق داره طرف بعد ده سال معتاد شده این موردا رو منظورم نیست

این موردو متاسفانه خیلی زیاد دارم میبینم یه مدته 🤦🏻‍♀️💔

کاربری من و دخترعموم💙 آره خب مالِ مفت خوبه، خوشمزه س، اشتها رو باز میکنه، همه ازش تعریف میکنن، هوا خوبه و همه خندونن به خودتون که میرسه سیل اومده، همه چی گرونه و از همه مهمتر منم که توقعم زیاده...
به تو چه دوس داریم بیاریم

به من ربطی نداره خانم محترم 

منتهی شما یه تعداد بچه هایی رو وارد جامعه میکنین که زندگی نمیکنن 

امیدوارم با چیزی به اسم وجدان آشنایی داشته باشین

کاربری من و دخترعموم💙 آره خب مالِ مفت خوبه، خوشمزه س، اشتها رو باز میکنه، همه ازش تعریف میکنن، هوا خوبه و همه خندونن به خودتون که میرسه سیل اومده، همه چی گرونه و از همه مهمتر منم که توقعم زیاده...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم نیاوردم بااینکه پسرعموم بود واشنایی کامل بود عشق فراوون بینمون بود تصمیم گرفتیم دوسال اول فقط باهم عشق کنیم وگشت وگذار بریم بعد بچه بیاریم ک همونطورم شد

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
2731
منم نیاوردم بااینکه پسرعموم بود واشنایی کامل بود عشق فراوون بینمون بود تصمیم گرفتیم دوسال اول فقط با ...

خوشبخت باشین زیبا💚

منم نیاوردم بااینکه پسرعموم بود واشنایی کامل بود عشق فراوون بینمون بود تصمیم گرفتیم دوسال اول فقط با ...

ببخشید میپرسم ازدواجتون که فامیلی بود، آزمایش دادین؟

ببخشید میپرسم ازدواجتون که فامیلی بود، آزمایش دادین؟

اونموقع ازمایش ازدواجمون خوب بود بعد الان رفتیم هم خوبه اما گفتن ژنتون جوریه بچه دختر بیارید ریسکی هست باید پسر بیارید تاسالم باشه دخترمم اتیسم داره اما ی عده میگن ربطی ب ژنتیک نداره 

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️