2752
2734

هنوز فقد چند ماهه رفتیم سرخونه و زندگیمون 

قرارمونم قبل ازدواج این بود تا وقتی آمادگیشو پیدا نکنم بچه دار نشیم

حالا اقاا چند روزه هی با من دعوا میکنه و قهر میکنه و غذا نمیخوره امشبم بحثمون شد من اصلا نه داد زدم نه چیزی با ارامش جوابشو دادم گذاشت رفت خونه مادرش😕

بگو هر وقت تو از مامانی بودن جدا شدی 

خونه خوب و ماشین شغل خوب پیدا کردی 

شعور و فهم بچه داری پیدا کردی 

پول پرستار بچه پیدا کردی 

به مدت دوسال شب تا صبح بیدار بودی 

از بدنت زدی دادی به بچت بیا زر زر کن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بگو بیچاره از این خلوتای دونفره بیا واستفاده کن ولذت ببر

فعلا زوده ک این خلوتتون ب هم بریزه

بجه داری مگه جز دردسر چی داره؟

امروز بچه ی بزرگم ک 5 سالشه انگشت کوچیکه ک 2 ساله رو سهوا وندیده گذاشت لای در

مردیم وزنده شدیم فعلا هم درگیریم باهاش

ابد در پیش داریم......اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم💚خدایا امام زمان روازمون راضی  نگه دار💚

بگو باشه برم دندون پزشکی دندونامو چک کنم بعدم آزمایشات قبل بارداری بدم بعدم چند ماه باید خودمو تقویت کنم 

با همینا یه سال سرشو گرم کن و دلشو خوش کن 

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود...
بگو هر وقت تو از مامانی بودن جدا شدی  خونه خوب و ماشین شغل خوب پیدا کردی  شعور و فهم بچه ...

مامانش هی در گوشش میخونه به منم میگه سنت بره بالا نمیتونی بچه بیاری انگار مسابقست و من عقب میمونم😂

بگو باشه برم دندون پزشکی دندونامو چک کنم بعدم آزمایشات قبل بارداری بدم بعدم چند ماه باید خودمو تقویت ...

بزار یکم خرج بندازم رو دستش خودمو تقویت کنم تا بفهمه بچه دار شدن به این راحتیا نیست😂هعی مجردی یادش بخیر