2752
2734
عنوان

با بچه بدغذا چکار کنمممم😩

124 بازدید | 31 پست

دخترم ۱۸ ماهشه فقط بعضی چیزا رو میخوره اونم کم مثلا نیمرو تخم مرغ آبپز آبگوشت کباب کوبیده املت آش سوپ پوره سیب زمینی شیربرنج ، شیر پاستوریزه ، اکثر صبحونه ای ها ، موز ، و خیلی چیزای دیگه تقریبا لب نمیزنه هر چی تزیین کنم گول بزنم مزشو بفهمه در میاره و نمیخوره ، چکار کنم فقط پلو و ماکارونی و کو کو وکتلت اونم خیلی کم میخوره دیگه رسما دیوانه شدم گریم گرفته 😔😭 چرا آخه این بچه هیچی نمیخوره از هر کی میپرسم اکثرا میگن مشکلی ندارن با غذا خوردن بچه هاشون ، بیرون میرم همش به بچه های تپل غبطه میخورم که دخترم لاغره و بدغذا یه چیزی بذاره دهنش ذوق مرگ میشم و تپش قلب که نده بیرون 😩

خدایا شکرت❤️ الهی رضاً برضائک...دختر نازم 😍😘 تمام قلبم تک تک ضربان عاشقانه آن فدای چشمان تو که تمام هستی و جانم شده ای ❤️😍💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خودت حاملگیت چجوری بودی؟

عالی ویار نداشتم همه چیم میخوردم ۲۳ کیلو اضاف کردم ، ربط داره مگه؟

خدایا شکرت❤️ الهی رضاً برضائک...دختر نازم 😍😘 تمام قلبم تک تک ضربان عاشقانه آن فدای چشمان تو که تمام هستی و جانم شده ای ❤️😍💋
2731

بعضی بچه ها همینطورن، کاری نمیشه کرد باید مدارا کنی

ما یکی از دوستامون بچه ش فقط پیتزا میخوره هیچی دیگه نمیخوره، اینم غذاهارو که درست میکنه گوشت و مرغ ایناشو برا بچه میریزه روی نون یکم پنیر پیتزا و فلفل دلمه هم میریزه روش و میزاره توی آون میده بچه بخوره

دختر منم دقیقا همینطوره .کاریش نمیشه کرد  همه میگن بعد ۲ سالگی خوب میشه

واقعا خوب میشه؟ امید داشته باشم ، چرا بعد دو سالگی چون از شیر میگیری یا نه چیز دیگه 

دختر منم خیلی بدغذاست سه سالشه هیچچچی دوس نداره حتی بستنی که همه بچه ها عاشقشن لب نمیزنه باید به زور بهش بدم غذا بهس میدم تو دهنش نگه میداره قورت نمیده رسما دیوونه شدم دیگه

خودت حاملگیت چجوری بودی؟

والا من دوتا حاملگیم نه بدغذا بودم نه ویار داشتم ولی از دست  دوتا بچه ام پاره شدم از بس هیچی نمیخورن

دیگه حساب کاربریای ترکیده از دستم در رفته.بیاین و بخاطر خدا کمتر گزارش بزنید کاشف و گزارش دهنده...است
پسر من ۵ سالشه هیچی نمیخوره با وسایل مغازه سرپاست اونم به زور میخوره

آخی چکار می‌کنی عزیزم حرص نمیخوری ، از اول همین بود؟

هر چی که میخوره بهش بده 

هر چی که دوست داره 

اکثرا بچه ها یه مدت این جوری رفتار میکنن و کم کم بهتر میشن

غذا باید باب طبعش باشه حتی اگر فقط نون خالی میخوره بهش بده و سر غذا خوردنش اصلا نق نزن سرحال بهش غذا بده و مجبورش نکن

عادات غذایی بچه ها از همین سن ها شکل میگیره

واقعا خوب میشه؟ امید داشته باشم ، چرا بعد دو سالگی چون از شیر میگیری یا نه چیز دیگه 

خب ۱۸ ماهگی که خوبه بچه رو از شیر بگیری

اگه امادگیشو داری کم کم از شیر بگیرش غذا خوردنش بهتر میشه

بعضی بچه ها همینطورن، کاری نمیشه کرد باید مدارا کنی ما یکی از دوستامون بچه ش فقط پیتزا میخوره هیچی ...

تا آخر همینطورن؟ دارم نابود میشم بس حرص خوردم

2706