2733
2734

بابای دوست صمیمی دخترم شب دوشنبه خوابیده و صبح فوت کردند 

دخترم وقتی بهم گفت اصلا شوکه شدم سنی نداشت 

چقدر مرگ ناگهانی بده 

تمام مسیر سرکار به خونه گریه کردم 

خیلی دختر دوست بود عاشق دخترش بود 

دخترم میگفت نمیتونستم حتی دلداریش بدم 

نزدیک امتحان ها 

خیلی ناراحتم 

بخدا زندگی ها سخت شده مردها فقط دارن توی دل خودشون میریزن 

حواسمون به خودمون خانواده امون باشه دنیا ارزش نداره 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

و حواسمون به خدا و راهی که میریم باشه، مبادا به خاطر هیچ و پوچ زندگی کنیم، ما اومدیم که به یه جاهایی برسیم...

دوستانی که‌‌ میخوابد نماز خوندن رو شروع کنید تاپیک شروع نماز داریم، آموزش نماز هم گذاشتیم، اگه میخواید شروع کنید یا علی(ع) بگید و بیاید تاپیک شروع نماز. یقین داشته باشید اگه این متن رو دارید میخونید، دعوت شده حضرت زهرا(س) هستید💚 حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀
2731

تو این زندگی ما کیو جز همدیگه داذیم ک بخواییم همو برنجونیم خواهر ؟متاسفانه ی عدمون دیر بهش میرسیم مرد ها بنظر من ستون هر خونه هستن شنیدن صدای کلید انداختنشون ،در زدنشون امید زندگیه انشالله ک تمام امید زندگیامون سلامت باشن و پر از رزقو برکت 

خدایی که من توی قلبم دارم فقط خالق زیبایی و عشقه ♥️🌈♥️آرامش زندگیمو از وجود خدای مهربونم دارم ♥️ 💙بزرگ ترین دارایی من داشتن همسر مهربونمه که زیباترین هدیه ی خداست🙏💙مادر دختری به زیبایی گل رز هستم🌹👨‍👩‍👧🌹🤍🤍🤍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی،خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ،بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی،فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم،اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی،احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم😍
تو این زندگی ما کیو جز همدیگه داذیم ک بخواییم همو برنجونیم خواهر ؟متاسفانه ی عدمون دیر بهش میرسیم مر ...

واقعا کم شکرگذار این نعمت هستیم 

منم بعد فوت پدرم فهمیدم مردها چی هستند 

واقعا کم شکرگذار این نعمت هستیم  منم بعد فوت پدرم فهمیدم مردها چی هستند

عزیزم ما برای هر نعمتی ک داریم باید شاکر باشیم دیکه نعمت همسر و پدر خوب ک جای خود دارد من معتقدم هرچی شکر گذار تر باشی بیشتر و بهترش نصیبت میشه خدا تمام زنای سرزمینمو پرکنه از عشق همسراشون و نگه دار و محافظ سلامتیشون باشه 

خدایی که من توی قلبم دارم فقط خالق زیبایی و عشقه ♥️🌈♥️آرامش زندگیمو از وجود خدای مهربونم دارم ♥️ 💙بزرگ ترین دارایی من داشتن همسر مهربونمه که زیباترین هدیه ی خداست🙏💙مادر دختری به زیبایی گل رز هستم🌹👨‍👩‍👧🌹🤍🤍🤍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی،خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ،بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی،فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم،اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی،احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم😍