2752
2734

شرایط یکی از نزدیکانمه 

مادرپدره هرروز دخترشون کتک می زدن چون لاغره ویا چون بچه دختر دوست نداشتن 

الان که دختره بزرگ شده پولداره باش خوب شدن .

شوهره هم یه ادم زن باز و بی رحم دروغگو .که البته با دخترعمم رفتارش خوبه الان گذاشتتش تو رفاه اما بش وفادار نبوده

چه تصمیمی می گیرید ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یعنی بااینکه شوهرت بت وفادار نبوده ادامه می دادی ؟

ببین اگه بخوام طلاق بگیرم وضعم بخواد بدتر بشه آره ادامه میدادم

این دوره بخوای طلاق بگیری واسه مهریه انقد باید تلاش کنی آخرش خودت خسته میشی میبخشی یا کلا دوندگی زیاد داره

شوهرش الان چطوره؟هنوزم داره خیانت میکنه؟

لطفا درخواست ندین ممنون که درک میکنید🌷کاربری دست دو نفره من و خواهرم
2731
ببین اگه بخوام طلاق بگیرم وضعم بخواد بدتر بشه آره ادامه میدادم این دوره بخوای طلاق بگیری واسه مهریه ...

نه خیانت نمیکنه ظاهرا پشیمون

و اینکه الان باش خوبه اما خانم مهریه و گرفته 

میتونه بره اما میگی بازم بمونم اینده م بهتره اما ازنظر عاطفی در عذابه که چرا با شوهری که خیانت کرده مونده.

پدرمادرش هم فقیرن و براش تکیه گاه هم نیستن

لینم بگم تحصیلکرده س  

نه خیانت نمیکنه ظاهرا پشیمون و اینکه الان باش خوبه اما خانم مهریه و گرفته  میتونه بره اما میگ ...

خب گلم وقتی شوهرش پشیمون بمونه زندگی کنه بهتره با این وضعی که از خانواده دختره گفتی برگرده همون آش و همون کاسه هیچ فرقی نمیکنه زندگیش

حس میکنم زندگی خودتو گفتی

سعی کن قوی باشی

با شوهرت ادامه بده سعی نکن با یک بار اشتباه زندگیتو خراب کنی که تهش هیچی نیس

لطفا درخواست ندین ممنون که درک میکنید🌷کاربری دست دو نفره من و خواهرم