2752
2734

یعنی حتی برای یه روز هم دیگه هیچوقت نیاین اینجا و برنگردین...

اولین تصمیمم که بعد از مهاجرت به همه اطلاع میدم همینه

I want so I can 🌻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
از زندگی تنفربرانگیزی که اینجا دارم، از خانواده و فامیل و از گذشته و از بی امکاناتی و از استرس آینده ...

خب همین جا هم میتونی از آدمای سمی دوری کنی و زندگی جدیدی برا خودت درست کنی

میدونم سخته ولی مهاجرت هم اسون نیست

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب همین جا هم میتونی از آدمای سمی دوری کنی و زندگی جدیدی برا خودت درست کنی میدونم سخته ولی مهاجرت ه ...

میدونم چی میگی عزیزم ولی می‌خوام کلا دور شم از همه ی این آدما. اینا امکان نداره منو ول کنن بشدت هم بدقلق هستن اهل کنترل دیگران و فضولی و پشت سر بقیه حرف درآوردن. میخوام یه زندگی جدید داشته باشم البته میترسم از آینده ی اینجا 😓😓

I want so I can 🌻
میدونم چی میگی عزیزم ولی می‌خوام کلا دور شم از همه ی این آدما. اینا امکان نداره منو ول کنن بشدت هم ب ...

شرایط مهاجرت رو داری؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الان که پول ندارم ولی دارم یه کارایی میکنم حداقل بیست هزار دلار جمع کنم بعدش برم

جایی رو هم مد تظر داری؟

من یه دوستی دارم مشکل مالی هم نداره برای کانادا اقدام کرده. ۳ ساله. یه بار ریجکت شد بعد دوباره اقدام کرد حالا جوابش نمیاد همه زندگیش رو هواس نه میدونه رفتنیه یا نه نه تکلیفش مشخصه. خیلی بده جوونیش داره حروم میشه. کلی هم مشکل اعصاب و استرس براش پیش اومد.

به نظرم حتی اگه هدفت رفتنه و براش تلاش میکنی بازم دل نبند که اگه نشد شکست نخوری. یه پلن بی همیشه داشته باش‌.

1
5
10
15
20
25
30
35
40