2752
2734

جن از جنین میاد.پنهان و نادیدنی ، اصلا به این مسائل فکر نکن.با شما کاری ندارن

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
من برام یه موضوعی پیش اومده چندسال پیش  نمیدونم جن بود یا چی  ولی سر اون موضوع اون شب تا ...

میشه لطفاً تعریف کنی؟ البته اگه دوست نداری اشکال نداره 🤗

من یک‌ روز خواستم یه آدم خوشگل و خوشتیپ رو بغل کنیم، تق خوردم به آیینه، 😎☺️
میشه لطفاً تعریف کنی؟ البته اگه دوست نداری اشکال نداره 🤗

باشه عزیزم 

یه شب من و مامان و داداشم از بیرون اومده بودیم ...

رسیدیم تو پارکینگ خونمون بعد داداشم رفت بیرون از پارکینگ تو کوچه سیگار بکشه من و مامانم تو پارکینگ مشغول حرف زدن شدیم چند گذشت من و مامانم دیدیم داداشم داره از پله ها میره بالا به مامانم گفتم بس منم دارم میرم بالا وقتی رفتم بالا در خونمون نیم باز بود ولی برق خاموش بود من اونجا بود فهمیدم چی شده🥲 من سریع دوییدم پایین به مامانم گفتم وحید کجاست 

گفت اومد بالا دیگه بعد رفتم در پارکینگ و باز کردم گفتم تو کوچست داره سیگار میکشه ‌که 🥲

باشه عزیزم  یه شب من و مامان و داداشم از بیرون اومده بودیم ... رسیدیم تو پارکینگ خونمون بعد د ...

دزد نبوده؟ رفتین با داداشت بالا ببینی ؟

یه بارم تو بالکن بودم داداشم صدام زد غزاله بیا 

من سریع دویدم تو حال گفتم من و صدا کردی گفت نه 

راستش همون لحظه که صدام کرد فهمیدم داداشم نیست 

یه حسی به ادم میگه چیز دیگست 

با اینکه با صدایه داداشم قدر سوزنم فرق نداشت

اره همون لحظه رفتیم بالا کسی نبود  ولی خب من دیدم داداشم رفت بالا از پشت دیدم البته لباس داداش ...

تابلو قرآنی حتما تو خونه بزار، جن دو دسته، حالا اطلاعات کمی دارم، کم جن خوب هم جن بد، 

مادر بزرگم تعریف میکرد می‌گفت خونه باباش جن داشتن، اما خیر هم میرسوند، مثلا گفت یکبار از پله های زیر زمینی افتادم فقط زخمی شدم حتی شکستگی اصلأ، 

یا تعریف میکرد اون زمان دکتر و بیمارستان نبود ، یکی رو می‌وردن که بلد بود برای بدنیا اومدن بچه ، تعریف کرده طرف که نصف شب اومدن دنبالش رفته خونه کسی، دیده بچه بدنیا اومده پاهاش چروک داره، گفته خوب بچه تازه بدنیا اومده پوستش چروک، دیده چهره ها جوریه، ولی گفته به من چه، کارش تموم شده تو دستمال بهش چیزی دادن دستمزد ، رفته خونه دیده پوست انار اینم انداختن تو حیاط بعد مدتی دیده نور میاد تو حیاط، دیده طلا همون پوست انار ها طلا شدن، فهمیده چه خبره، مادر بزرگم تعریف کرده البته

تابلو قرآنی حتما تو خونه بزار، جن دو دسته، حالا اطلاعات کمی دارم، کم جن خوب هم جن بد،  مادر بز ...

عزیزم این قضیه مال سه سال پیش بود 

تازگیا چیزی ندیدم😇

ولی من دیدم نسبت به جن ها خوب نیست 

منکه خیری ازشون ندیدم

حالا میشه از مادربزرگت بپرسی چطور میشه از جن های خوب کمک گرفت؟

عزیزم این قضیه مال سه سال پیش بود  تازگیا چیزی ندیدم😇 ولی من دیدم نسبت به جن ها خوب نیست&nbs ...

راستش اونم اطلاعات کاملی نداره، اونم چیزایی که دیده یا شنیده رو تعریف کرده، ولی بازم می‌پرسم ازش، 🤗 

مثلاً میگه دیدم برای اذان صبح صدای آب میومد دیدم یکی رفت تو زیر زمین، پستش به من بوده و چهره رو ندیدم، دیگه ندیدم طرف بیاد بالا و بقیع رو بیدار کرده رفتن دیدن هیچ کی نیست، 

2706