2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

بستگی  داره بشه کنترل کرد

یا نه  هیچ درمانی نداره

ب همسرم  گفتن ام اس داره   خیلی سخت بود برامون  ی مدت خودمون باختیم  همش گریه

و ناراحتی ولی پاشدمممممممم وهمسرم پاشد

ولی از لحاظ اعصاب روم تاثیر گذاشته کم اعصاب شدم

اولش سخت بود گریه میکردم افسرده شدم داروی اعصاب مصرف کردم اما بعد بخاطز بچم باهاش کنار اومدم

من چندین ساله نتونستم کنار بیام میایی پی وی کمک من

خداوند سر را آفرید که روی گردن باشه نه توی زندگی خوصوصی دیگران  

منم یه بیماری مادرزادی دارم تو ۲۵ سالگی فهمیدم این مشکل دارم وقتی فهمیدم یه هفته بستر بودم خورد خوراک نداشتم نمیتونستم قطره یی اب بخورم ..... همش میگم چرا من

تو ایران ۱۸ نفر درگیر این بیمارین ۴ تاشون کرونا گرفتن مردن الان ۱۴ تا هستیم یه( بیماری تنفسی )

تروخدا ازم نپرسین حالم بد میشه نسبت بهش پانیک دارم 

نه. فکر می کنم اینجور مواقع طب سنتی یا اسلامی.یا طبهای مکمل دیگه. حتما درمانی داره.   از نظر طب جدید خیلی از بیماریها درمان ندارند.    خلاصه اینقدر دنبالش می رم که درمانش رو از راه‌های دیگه پیدا کنم.  چون معتقدم خدا هر دردی داده. حتما درمانش رو هم داده

2706