2733
2734
عنوان

با همچین مردی میمونید؟؟؟؟😭💔

| مشاهده متن کامل بحث + 995 بازدید | 80 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یاد هفت تیر افتادم و یک گلوله خلاصش می کردم 😐

الان دو هفته اس از خونه بیرون کردم

مطمینم ده سالم بگذره نمیاد دنبالم

یعنی مادرش نمیذاره

خیلی راحت منو و دخترشو میذاره کنار

بله دیگه

هرمردی ی خصوصیات بدی هم داره قطعا اما باهاشون صحبت کنید ایشون دیگ خیلی جاها دادن کم لطفی میکنند نصبت ب شما

نصیحت امشب:تا دلتون بخواد پولدار گرسنه دیدم تحصیل کرده بیشعور دیدم خوشگل بی شخصیت دیدمفقط آدم بودن و انسانیت داشتن مهمه رفیق!
2731
هرمردی ی خصوصیات بدی هم داره قطعا اما باهاشون صحبت کنید ایشون دیگ خیلی جاها دادن کم لطفی میکنند نصبت ...

عزیزم موقع تولد دختر چون مادرشوهرم جنگ انداخت

دقیقا دو ماه سراغ بچه اشو نگرفت

مجبور شدم خودم برگردم

الانم فکر کنم ده سال بگذره نیاد

عزیزم نگرانیم از اینده اس بخاطر دخترم وگرنه من فوق لیسانسم خونه دارم  زمین دارم قیافه ی خی ...

این فکرا رو نکنید دخترتونو خودتون تنها میتونید بزرگ کنید چون همونطور که خودتون گفتید شرایطش رو دارید و درمورد ازدواج واجب نیست ازدواج کنید و بعدم اگه خواستید ازدواج کنید مطمئن باشید آدم مناسبتون پیدا میشه اگه هم نشد ازدواج نکنید در کل بهتره از اینکه با همچین آدمی که الان همسرتون هست زندگی کنید تنهایی گاهی اوقات خیلی بهتره

عزیزم موقع تولد دختر چون مادرشوهرم جنگ انداخت دقیقا دو ماه سراغ بچه اشو نگرفت مجبور شدم خودم برگرد ...

الهی بگردم بابا داداشی کسی نیست ک ادمش کنه اخه این چ وعضشه

نصیحت امشب:تا دلتون بخواد پولدار گرسنه دیدم تحصیل کرده بیشعور دیدم خوشگل بی شخصیت دیدمفقط آدم بودن و انسانیت داشتن مهمه رفیق!
وای ماله تو که وحشتناکتره

چرابخاطر بچه باید بسوزم برمیدارن تو۱۴ سالگی شوهر میدن عقلم قدنمیداد حالا میگن طلاق میخواستی چرا بچه دارشدی بنظر خودم بار چهارم سه تایی زندگی بهتری خواهم داشت

الهی بگردم بابا داداشی کسی نیست ک ادمش کنه اخه این چ وعضشه

بابا دارم

داداش ندارم

جاریمم دو سال قهر بود مادرش نذاشته بود برن دنبالش

زد بخاطر خانوادش وسایلو شکوند 

منم زد

تازه تو خونه من میشینه بدون ریالی

منم قفلارو عوض کردم

مهریه امم گذاشتم اجرا

دو هفته اس

ماشینشم توقیفی گرفتم 

اما یه بار اظهار پشیمونی کرد 

گفتم نمیشه باید حق طلاق . حق فرزند بدی

ماشنم بزنی به اسمم که بدونم نقشه نکشیدی بگیری بری

گفت قبول نمیکنم

بعد رفت

الان دو هفته اس خبری ازش ندارم

بنظرت پشیمون میاد؟؟

الان دو هفته اس از خونه بیرون کردم مطمینم ده سالم بگذره نمیاد دنبالم یعنی مادرش نمیذاره خیل ...

تو بیرونش کردی؟

والا خودت همه کاری قبلا کردی فکر کردم فقط بفکری اقدامی بکنی یا نه دیگه روند زندگیتون مشخصه تهش طلاقه 

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏