2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فقط آب برنج آب سیب زمینی آلوورا 

و روغن مالی کف پا و ورزش گونه 

بعد یکسال چنان لپی درآوردم همه میگن گونه کاشتی

ولی ول کنم برمیگرده به روز اول

التماس دعا برای برای یه جوون😭 خدا روقسم به آبروی پاک حضرت زهرا قسم هر کس دعا کرد خودش حاجت روا بشه❤️🙏
2731

بخدا جوانه گندم خیلی خوبه عزیزم من خوردم صورتم خوب شد گونه هام خوب شد الان چندروزه لاغر شدم باید بگیرم لاغریمم بخاطر مصرف نکردن اون نیستا

لطفا لایک نکنید دیدگاهمو نپسندید لایک نکنید ممنون

من صورتم تپله . 

فکرمیکردم لاغر مُدِ🥲

اگر کسی را به اشتباه قضاوت کنم دنیا تمام تلاشش را خواهد کرد تا به من ثابت کند که اشتباه میکردم . محدثه هستم و ۱۷ سالمه از بودن تو جمع بزرگا لذت میبرم   لطفا تجربیاتتون رو با من به اشتراک بذارید . گیمر هستم و ب امید مستقل شدن دارم درس میخونم و تلاش میکنم   مدافع حقوق زنان هستم و مخالف کودک همسری  
فقط آب برنج آب سیب زمینی آلوورا  و روغن مالی کف پا و ورزش گونه  بعد یکسال چنان لپی درآور ...

میشه بیشتر توضیح بدید 

آب برنج و سیب زمینی و الورا چجوری استفاده کنیم ورزشگونه یعنی چجوری 

2706