2752
2734

بچه ها من شوهرم فهمیدمیخوام طلاق بگیرم اومد کتکم زد اگه تاپیکاموخونده باشید میدونید خونه ی مادرشوهرم زندگی کردم بیست سال الان خونه ترک خورده ونشست کرده هرلحظه ممکنه بریزه منم رفتم خونه خواهرم اونجاهم نمبشد بمونم تصمیم به طلاق گرفتم شوهرم فهمید اومدمن وبازوربرد کتکم زد میخواستم برم پزشک قانونی نذاشت قول  داده خونه میگیره بنظرتون روقولش حساب کنم میترسم نرم کبودی هابره بزنه زیرش لطفا بگیدچیکارکمم

الهم عجل لولیک الفرج💚میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرستید💚💚💚شده ازدردبخندی که نبارد چشمت؟؟؟😔من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم😔مرادردیست اندردل که گرگویم زبان سوزد 😔وگردم درزنم ترسم که مغز استخوان سوزد😔منجم کوکب بخت مراازبرج بیرون کن😔که من کم طالعم ترسم زآهم آسمان سوزد😔😭

ای آدمِ ساده‌ 

برو خودتو نجات بده 

کتک؟

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بگو همین فردا بگیر

گفتم میگه چندروزدیگه

الهم عجل لولیک الفرج💚میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرستید💚💚💚شده ازدردبخندی که نبارد چشمت؟؟؟😔من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم😔مرادردیست اندردل که گرگویم زبان سوزد 😔وگردم درزنم ترسم که مغز استخوان سوزد😔منجم کوکب بخت مراازبرج بیرون کن😔که من کم طالعم ترسم زآهم آسمان سوزد😔😭

ببر ازش تعهد بگیر اولا خونه بگیره دوما دیگه از این غلطا نکنه دست روت بلند کنه فردا صبم  ببرش نیومد تا دیر نشده برو پزشک قانونی

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵

بدون اینکه بفهمه برو پزشک قانونی اومدیم و زد زیرش حرف جای کبودی و زخماتم خوب شد اونوقت دستت به هیچ جا بند نیست 

مردم هرگز خوشبختی خود را نمی‌شناسند اما خوشبختی دیگران همیشه جلوی دید آنهاست  به داشته های خود عمیق تر نگاه کنید   
تا چهارماه بعد کبودی قابل تشخیصه پزشک قانونی

واقعا؟من عکساش هم دارم

واقعا؟من عکساش هم دارم

حتی علتم قابل تشخیصه

ممکنه متقاضی بیاد بگه مثلا فلانی زده اما متوجه میشن مثلا بر اثره چی بوده

اکر سه بار مورد ضربو شتم قرار بگیری و مدرک داشته باشی که کتکت زده خود دادگاه بهت حق طلاق میده خیلی راحت