2752
2734

سلام من یه مدت تو ذهنم بود برم جایی کار کنم یه رستوران بزرگ بهم پیشنهاد کار دادن و منم از خدا خاسته قبول کردم دنبالش بودم من روز اول رفتم اونجا صاحاب کارم یه پسر ۲۳ تا ۲۵ فوقش بهش میخوره 

روز اول ازش خیلی خوشم اومد روز دوم نظرمو خیلی جلب کرد روز سوم که امروز باشه قلبم میتپید اونجا تا میدیدمش پاهام میلرزید دستام بی حس میکنم قلبم یه جوری میشد دلم میخاست تا صبح نگاش کنم امروز یکم عجیب بود برام ولی خیلی رفتار سردی داره و نمیدونم چجوری بهش نزدیک بشم البته اگه کسیو تو زندگیش  نداره🥲 شما راه حلی دارید رفتارش خیلی خشکه حس میکنم فردا برم دیگه از هوش برم ببینمش خیلی حالم بد شد امشب که آرش اجازه گرفتم گفتم فردا شب اضافه میمونم برم خونه حالم بده قبول کرد چیکار کنم نزدیکش شم راحل بهم بگید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
اکه فکر می‌کنی عاشق شدی باید بگم اشتباست سعی کن قبل اینکه وارد رابطه بشی خوب درمورد خودت و احساست فک ...

نه میدونم احساساته  ولی خیلی جذبم کرده لعنتی کاریزماتیکه  دلم میخواد بهش نزدیک شم

عزیزم آرااااام،،به چه سادگی خودت رو باختی،مراقب باش یهو این حس و حالت خراب نشه،گه خودش رل داشته باشه،شاید اصن اهل ارتباط نباشه،شاید فردا یهو صاحب کارت عوض شد ،روح و روانت به هم میریزه

من آریایی‌ام ایرانی اصیل♥️سپاس یزدان دختر ایرانیم ! از نژاد تیره ساسانی ام..به کوروش به آراش به جمشید قسم! ..:) به نقش و نگار قسم!  یگان پرستم.. اهورایی ام ! "ز بد گوره های جهان عاری ام" به کردار به پندار نیکومندم! "شاه ایران دختر کوروش منم "
نه میدونم احساساته  ولی خیلی جذبم کرده لعنتی کاریزماتیکه  دلم میخواد بهش نزدیک شم

سعی کن ازش دور شی تا بهت نزدیک شه ..اغلب مردا از کسی خوششون میاد که جاه طلب باشه ونشه اسون به دستشون  اورد

رفتی سر کار یا دنبال هول بازی نکن دختر جان هر چیزی جایی داره بلا سرت میارن بعدش بگین مردا بدن کرم از زناس خوب از کجا میدونی شاید متاهله شاید نامزد داره شاید در جریان خواستگاریه اصلا میدونی نگاهش به شما اگه عوض بشه چقد خورد میشی

امیدوارم همه به نظرات هم احترام بزاریم  
رفتی سر کار یا دنبال هول بازی نکن دختر جان هر چیزی جایی داره بلا سرت میارن بعدش بگین مردا بدن کرم از ...

هول بازی چیه حرفتون درست نیست حق ندارم از کسی خوشم بیاو مگه من رفتم بهش گفتم یا ارزش خودم بردم زیر سوال ؟منم مثل هزاران نفر دیگه ممکنه از کسی خوشم بیاد و فکر نمی‌کنم کار خیلی بدی باشه تازه من قرار نیست چیزی بهشون بگم که فقط دنیال راحلم

هول بازی چیه حرفتون درست نیست حق ندارم از کسی خوشم بیاو مگه من رفتم بهش گفتم یا ارزش خودم بردم زیر س ...

حالا از ما گفتن بود ببخشید اگه ناراحت شدی

امیدوارم همه به نظرات هم احترام بزاریم