2733
2734

مردی که درخواست رابطه اش کمه از کجا معلومه که سردمزاجه یا رفع نیازش جای دیگه است 

بلفرض هیچ نشونه ای از خیانت نیست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هیچ وقت تا وقتی مطمئن نشدی با مدرک که داره خیانت میکنه یا نه اصلا بهش برونز نده اصلا نگو بهت شک دارم چون ممکنه اشتباه کنی و این یه جور پاره شدن پرده ی حیاس و بعد اون دیگه عادی سازی میشه

مثل یه موردی که هرگز نبایذ اسمشم بیاد باهاش برخورد کن بین خودت و شوهرت این فکرای الکی رو هم از سرت بیزون کن

نامزد منم وقتی فشاز کاری روشه بشدت سرد مزاج میشه تو خودش میره حقم دارن طفلیا زندگی سخته براشون

سعی کن فکر منفی نکنی

میکاپ آرتیستتونم😁💖اگه سوالی راجب میکاپ یا شنیون و روتین پوست و مو دارین بپرسین راهنماییتون میکنم🪴🌈

معمولا کسی که سرش جای دیگه گرمه از رفتارش هم همه چی مشخصه

سرد رفتار می‌کنه 

کمتر بهت اهمیت میده

نسبت به زندگی مشترکتون هم بی تفاوت میشه 

ولی به این زودی قضاوت نکن شاید تحت تاثیر فشار زندگی قرار گرفته:)

هیچ وقت تا وقتی مطمئن نشدی با مدرک که داره خیانت میکنه یا نه اصلا بهش برونز نده اصلا نگو بهت شک دارم ...

ممنون از راهنماییت 

درست میگید تا حالا هم همینجور رفتار کردم 

اما تعجبم میشه اینهمه نیگن مردا نیاز دارن .اولویتشون فلان کاره 

پس کجا ما ک ندیدیم

معمولا کسی که سرش جای دیگه گرمه از رفتارش هم همه چی مشخصه سرد رفتار می‌کنه  کمتر بهت اهمیت می ...

فکر میکنم سالها تحت فشاریم و همینطور بوده 

همه مردا تحت فشارن ولی همه اینطور نیستن 

ممنون از راهنماییت  درست میگید تا حالا هم همینجور رفتار کردم  اما تعجبم میشه اینهمه نیگن ...

نامزد من خیلی گرم مزاجه ولی گاهی وقتا که سرد میشد اون اولا من مثل شما فکر میکردم تا اینکه فکر کردم دیدم طفلک حق داره

فشار کاری روی مردا واااقعا زیاده و مسئولیت زیادی گردنشونه

به هیچ وجه از افکار منفیت پیشش برونز نده این سیاست زنانه س

همیشه بهش بگو من مثل چشمام بهت اعتماد دارم میدونم کاری نمیکنی و فلان گاهی حتی به شوخیم اگه گفت میرم زن دوم میگیرم باهاش قهر کن و بذار تو ذهنش یه کار غیر ممکن شکل بگیره

البته که ذات طرف هم هست اما خب یه مرد خوب رو سیاست زنانه نگه میداره وگرنه خیلیا بودن از یه مرد خوب یه مرد بد ساختن

میکاپ آرتیستتونم😁💖اگه سوالی راجب میکاپ یا شنیون و روتین پوست و مو دارین بپرسین راهنماییتون میکنم🪴🌈