2733
2734
عنوان

چطوری دلم نبودش رو باور کنه

540 بازدید | 47 پست

من ۳۲ سالمه و دوران نوجوانی سابقه ازدواج ناموفق داشتم . اصلا هم توی ۱۳ سال مجردی آدمی نیستم به کسی دل بسپارم و برای ارزشهام احترام قاعلم . تنهاترین روزها رو کسی نمیتونه در حد من بکشه ، تا اینکه

پارسال یا یک آدم متشخص و با ادب آشنا شدم معلم بود خیلی پسر خوبی بود یعنی ببین چجور بود شخصیتش که مثل آهن ربا جذبش شدم ازش خوشم اومد جز اون حواسم یه هیچی نبود اگر دیر به دیر خبرش میشد دیونه میشدم و.... تا حد تفریح رفتن و کنار هم نشستم رابطه مون بوده 

دیشب یهویی برگشت گفت بهم که چندتا چیز تا قبل اینکه رابطه مون خیلی صمیمی تر بشه بگم . گفت من زن بگیر نیستم ، . توام حقته ازدواج کنی زندگی داشته باشی دنبال شوهر باش ،... خلاصه آنقدر ارزش برات قاعلم و برام با ارزش بودی گفتم اینها رو بگم 

اگرم مشکلی نداری ادامه بده اگر نه من همه چیو بهت گفتم 

خلاصه منم گفتم نه ایشالاه با هرکس دلته ازدواج کنی خوشبخت شی .

من دوسش داشتم شدید😔اونم داشت ها ولی خب هرکس معیاری داره شاید شرایط من مناسبش نبود 

بی نهایت دوستش داشتم چکار کنم 

امروز داشتم آتیش میگرفتم فقط طی این مدت دلم کنار اون خوش بود ،چه کنم چه کنم 

شماره هاشو پاک کردم دوباره سیو کردم 

باور کنید مرد خوب برای ازدواج سد راهم نبوده اینو کلا بیخیال شید 

من عشق شو شخصیت شو همه چیشو دوست داشتم با مرام بود . اگر زنگ زد یک روزی چکار کنم 

من خودمو بشدت کنترل کردم بهش زنگ نزنم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
میدونم سخته .ولی باید کنار بیاید

چجوری نمیدونی چقدر دلبستگی و ناراحتی توی سرمه .

من از دلتنگی هم بمیرم زنگ نمیزنم ولی اونم دوسم داشن مطمعنم زنگ میزنه 

اگر زد چکار کنم

بعدش چکار کردی

پیام دادم بهش خیلی اما برگشت به رابطه قبول نکرد البته اون بهانه بود که میخام آزاد باشم مردی که آدم بخاد هرگز بهانه نمیاره یک و ماه نیم شد دیدم خبری ازش نیست شمارم عوض کردم و به این نتیجه رسیدم که خیلی ازش سرترم و کسی که طرز فکرش اینه بهتره بره با مثل خودش و قطعا پشیمون میشه چون شانس اینکه کسی پیدا کنی دوست داشته باشه تو این مملکت نزدیک صفره بهتر بره بزار بقیه بچاپنش منم بهترین زندگی میکنم رهاش کن بره 

چجوری نمیدونی چقدر دلبستگی و ناراحتی توی سرمه . من از دلتنگی هم بمیرم زنگ نمیزنم ولی اونم دوسم داشن ...

اگر واقعا ی دوستی معمولی میخ ای که خیلی هم عالی جواب بده 

اگر برات مهم نیست و قصد ازدواج سفید داری بازم جواب بده 

اما اگر پایبندی و مهمه برات تشکیل خانواده عمرت رو برای کسی که نمیخواد بهتون تعهدی بده تلف نکن

با احترام درخواست دوستی قبول نمیکنم
پیام دادم بهش خیلی اما برگشت به رابطه قبول نکرد البته اون بهانه بود که میخام آزاد باشم مردی که آدم ب ...

من نه اصلا دیگه بهش پیام و زنگ نمیزنم . اما میدونم خیلی دوسم داشت و دلش تنگ شه میاد سراغم 

فقط موندم جوابشو دادم چی بگم چکار کنم 

من دوسش دارم خواهانم باهاش ادامه بدم ، 

مطمعنم جز من کسیو نداشت هیچکیو 

تا قبل دیشب یک روز در میون زنگ میزد میگفت دلم تنگ شد برات . 

اگر واقعا ی دوستی معمولی میخ ای که خیلی هم عالی جواب بده  اگر برات مهم نیست و قصد ازدواج سف ...

بی اون تنهاترین آدم روی زمینم عشقش پاک بود آدم حسابی بودعاشق حرف زدنش شده بودم . 

باورش برای تک تک سلول هام سخته ، 

اگر بدونی الان توی تختخوابم دراز کشیدم چه عذابی رومه چقدر تنهاترین آدم روی زمین شدم 

ولی اونم با احساس بود محاله بتونه فراموش کنه مطمعنم ی روز برمیگرده

من نه اصلا دیگه بهش پیام و زنگ نمیزنم . اما میدونم خیلی دوسم داشت و دلش تنگ شه میاد سراغم  فقط ...

تجربه من میگه مردا وقتی حس کنن یکی بهتر پیدا کردن میرن بعد میبینن اون خوب نیست دوباره برمیکردن حالا باید ببینی چه اتفاقی قبلش بینتون افتاد که این حرف زد 

تجربه من میگه مردا وقتی حس کنن یکی بهتر پیدا کردن میرن بعد میبینن اون خوب نیست دوباره برمیکردن حالا ...

این نرفت حرفهاشون زد گفت زن بگیر نیستم اگر مشکلی نداری که هیچ دوست اجتماعی باشیم  اگرنه بای 

منم گفتم بای 

و آرزوی خوشبختی براش کردم 

آخ اگر بدونی چقدر میخواستمش دارم دیونه میشم 

تجربه من میگه مردا وقتی حس کنن یکی بهتر پیدا کردن میرن بعد میبینن اون خوب نیست دوباره برمیکردن حالا ...

دیشب از غروب تا شب کمی باهاش بحث کردم و غر زدم . 

اونم شبش اینجور بهم گفت 

ای کاش روز اول باهاش آشنا نمیشدم