2733
2734
عنوان

دفورمه بودن ساک حاملگی

53 بازدید | 9 پست

سلام ببخشید رفتم سونو که نوشته ساک بارداری مختصرا دفورمه هستش .ولی فتال پل و کیسه زرد هم دیده شده و تو سونو سن بارداری ۵هفته ۵روزه در حالی که طبق پریودی ۳روز کمتره ۵هفته۲روزه .

ولی فعلا قلب جنین هم دیده نشده .

دکتر سونو و زنان گفتن کخ احتمال سقط هست .

کسی تجربه ‌ی از دفورمه بودن ساک حاملگی داره ؟؟ لطفا راهنمایی کنید 

توکل به خدا کن  منو که نه کیسه زرده رو دید نه فتاپل با یووی واژینال دکتر گفت احتمالا حاملگی خوبی نیست برو اگه موند بود الان ۵ماهمه خیلییی تو ۵ماه سختی کشیدیدیم ولی خداروهزار مرتبه شکر

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
بعله تو ۵هفته خالی بود بتامم خیلی کم رفته بود بالا  سوره حجرات بخون و صلوات خاصه حضرت فاطمه&nb ...

ممنون عزیزم 

من‌هفته پنجم ولی خداروشکر فتال پل و کیسه زرد دیده شده .

اما خیلی نگرانم چون یه دونه دیگه سقط هم داشتم و اونم به خاطر بارداری پوچ سقط کردم تو ۱۱هفتگی 

ممنون عزیزم  من‌هفته پنجم ولی خداروشکر فتال پل و کیسه زرد دیده شده . اما خیلی نگرانم چون یه د ...

خداروشکر توکل به خدا کنین 

منم یه سقط داشتم واسه همین خیلی ناراحت بودم