2733
2734
عنوان

حاملگی

124 بازدید | 22 پست

سلام کسی آنلاین هست حرف بزنیم 

من قرص اورژانسی رو درست خوردم ولی پریود نشدم و فقط لکه خیلی کم سیاه بود و امروز تست زدم مثبت شد و آزمایش هم دادم مثبت شد حالا من چی کار کنم بچه نمی‌خواستم یک پسر دارم 5سالشه .رفتم آمپول پروژسترون و داروهای دیگه هم زدم قبل موعد پریود ولی نشدم..الآنم کلی زعفران دم کرده خوردم ..خیلی افسرده ام دلم گرفته بدنم درد می‌کنه زیاد .. حالم خرابه آخه چرا قرص اورژانسی رو من درست مصرف کردم 

نمی‌دونم شاید تاریخش گذشته بوده واثر نکرده ..الان هم نگران نباش خودت وشرایطت رو به خدا بسپار .فاصلع سنی.بچه ی پنج ساله به نظرم خوبه .بالاخره که اقدام میکردی برای دومی .حالا دو سال زودتر اتفاق افتاده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قرص اورژانسی دوبار فکر کنم در سال فقط جواب میده.

الان هورمونات هم بهم ریخته حالت اوکی نیست 

دیگه شده سعی کن خودتو اذییت نکنی عزیزم

چقدر این جمله زیباست : تو نیکی می کن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز              هرگز به بزرگی آرزو هایت فکر نکن به بزرگی کسی فکر کن که آرزوهایت را برآورده میکند.
2731
عزیزمممم اولا که مبارکه  دوما قرص رو کی خوردین؟ لابد دیر مصرف کردین  بعد هم اگه لقاح ا ...

سلام 

قرص رو پنج ساعت بعد نزدیکی خوردم ..روز تخمک گذاری نزدیکی داشتم ..آخه من کلا حس و حالم بده افسرده ام بچه اولم هم با کمک مادرم بزرگش کردم 

خیلی هم قرص اعصاب خوردم تو این بازه زمانی آخه چطور ممکنه..من همش افکار خودکشی دارم و اصلا دلم نمی‌خواست یک موجود دیگه رو کنارم اذیت منم با این حس غمگینم

قرص اورژانسی دوبار فکر کنم در سال فقط جواب میده. الان هورمونات هم بهم ریخته حالت اوکی نیست  د ...

جواب آزمایش هورمونی منو میخونی بهم این جا بگو تخمک  هام چنده کمه گفتن

جواب آزمایش هورمونی منو میخونی بهم این جا بگو تخمک  هام چنده کمه گفتن

بفرست اگه بتونم کمکت میکنم عزیزم 

چقدر این جمله زیباست : تو نیکی می کن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز              هرگز به بزرگی آرزو هایت فکر نکن به بزرگی کسی فکر کن که آرزوهایت را برآورده میکند.
نمی‌دونم شاید تاریخش گذشته بوده واثر نکرده ..الان هم نگران نباش خودت وشرایطت رو به خدا بسپار .فاصلع ...

سلام هیچ وقت دلم نمی‌خواست دومی به دنیا بیارم..من اصلا شرایط روحی ندارم یعنی دکتر اعصاب و...بهم مجوز سقط نمیدن؟ درد هم شدید دارم شاید کلا خارج رحمی هست

قرص اورژانسی دوبار فکر کنم در سال فقط جواب میده. الان هورمونات هم بهم ریخته حالت اوکی نیست  د ...

سلام من اولین بار بود خورده بودم امسال..الان اصلا شرایط روحی و جسمی ندارم برام دعا کنید خارج رحمی باشه سقطش کنن دکترا..خیلی درد شدید هم دارم 

چندساله ؟

سلام من اولین بار بود خورده بودم امسال..الان اصلا شرایط روحی و جسمی ندارم برام دعا کنید خارج رحمی با ...

خدا کمکت کنه عزیزم برات حمد خوندم