2752
2734

دوستان من پریودی م افتضاحه 

پارسال فقط ۴ بار پریود شدم

دیگه ماه قبل با سوزن پروژسترون شدم بعد دکتر گفت از چهاردهم تا بیست و پنجم شبی یکی بخورم

بعد می‌خوام باز نینی دار بشم

بنظرتون بخورم مشکلی نداره اگه اقدام کنم قرص هم بخورم میشه باردار بشم یا قطعی پریود میشم؟؟؟

مشکلی نداره، دوفامد دیواره رحم رو ضخیم می‌کنه اگر باردار بشید رحم جنین رو خوب نگه میداره، اگر هم لقاح انجام نشه و باردار نشید پریود میشی 

هموطن عزیزم سلام. تمسخر، توهین، فحاشی در هر شکلی؛ گفتاری، نوشتاری، ایموجی، استیکر، هشتک و...، فقط نشان دهنده ذهن، زبان و فرهنگ خالی از منطق و استدلال قوی و نبود دلایل معتبر و مدارک درست هست. عزیزانم، لجبازی، کنایه زدن و برچسب زدن به دیگران هیچ افتخاری نداره. با هم مهربان باشیم، انرژی مثبت و امید به هم هدیه کنیم.
مشکلی نداره، دوفامد دیواره رحم رو ضخیم می‌کنه اگر باردار بشید رحم جنین رو خوب نگه میداره، اگر هم لقا ...

جدی چه خوب تجربه داری عزیزم؟؟ من دلم نمی‌خواست بخورم گفتم شاید بخورم دیگه باردار نمیشم قطعی پریود میشم ممنونم واقعا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جدی چه خوب تجربه داری عزیزم؟؟ من دلم نمی‌خواست بخورم گفتم شاید بخورم دیگه باردار نمیشم قطعی پریود می ...

اگر وقتی قرص دوفامد میخوری بعد از قطع قرص پریود بشی یعنی یا تخمک مناسب نداشتی یا به هر دلیلی باردار نشدی برا همین پریود شدی، اگر موقع خوردن دوفامد باردار بشی این قرص کمک می‌کنه جنین توی رحم بمونه و پریود نمیشی 

قرص رو همون جور که دکتر گفته استفاده کن، اگر تا ده روز بعد از قطع قرص پریود نشدی یعنی بارداری، و اگر هم پریود شدی تقصیر قرص نیست 

هموطن عزیزم سلام. تمسخر، توهین، فحاشی در هر شکلی؛ گفتاری، نوشتاری، ایموجی، استیکر، هشتک و...، فقط نشان دهنده ذهن، زبان و فرهنگ خالی از منطق و استدلال قوی و نبود دلایل معتبر و مدارک درست هست. عزیزانم، لجبازی، کنایه زدن و برچسب زدن به دیگران هیچ افتخاری نداره. با هم مهربان باشیم، انرژی مثبت و امید به هم هدیه کنیم.
2731
اگر وقتی قرص دوفامد میخوری بعد از قطع قرص پریود بشی یعنی یا تخمک مناسب نداشتی یا به هر دلیلی باردار ...

من که همیشه پریودم داغونه حتی اگه پریود نشدم هم امیدوارنمیشم به این زودی 

ماه های قبل حتی بی بی چک مثبت شد باز باردار نبودم 🤐🤐