2752
2734

هرشغلی محترمهِ🌱

خوب عکس شغل مننن

¹ 

² 

توام عکسی رو بزار ک مرتبط با شغلته😍💕

فقط خواستم بهت بگم اگه تو ذهنته و تو قلبت حسش میکنی مطمعن باش بهش میرسی قربونت برم🫀🦋میگه قبل از اینکه واسه خواستنش دعا کنی برات آماده کردم ؛ اصلا برات آماده کردم که به دلت انداختم که دعا کنی واسش .. الهی دورت بگردم خدا تو چقددددد خوبی آخه♥️🌿میگم حالا ک خوندیش اگ حالِ دلت قشنگ شد برای سلامتی و ظهور امام زمان ( عج ) و امام حسینمون ( ع ) و برای رسیدنم ب محبوبم ی صلوات میفرستی ..❤️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

ساقی ام 😂🗿 نمونه کارامم تو سایتن

من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم↻ ؛ به یه قربانی* نیاز دارم ^_^☠ ♡ARMY♡♬  فوتبالی ام ღ☆☆ love your self ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ

رویا نویس اسم آنلاین شاپ لوازم تحریرمه😍 لینک کانالم👇 https://eitaa.com/joinchat/3458531743Cc2b5807702  من یه مامانم که تصمیم گرفته هزینه‌ی رشد و پیشرفتش رو خودش پرداخت کنه😁🙃❤️ داستان تولد رویانویس ابتدای کانالم سنجاق شده🌱✨️ 
چی هستن؟

افسون شیشه ای و شمع تراپی

فقط خواستم بهت بگم اگه تو ذهنته و تو قلبت حسش میکنی مطمعن باش بهش میرسی قربونت برم🫀🦋میگه قبل از اینکه واسه خواستنش دعا کنی برات آماده کردم ؛ اصلا برات آماده کردم که به دلت انداختم که دعا کنی واسش .. الهی دورت بگردم خدا تو چقددددد خوبی آخه♥️🌿میگم حالا ک خوندیش اگ حالِ دلت قشنگ شد برای سلامتی و ظهور امام زمان ( عج ) و امام حسینمون ( ع ) و برای رسیدنم ب محبوبم ی صلوات میفرستی ..❤️
چقد قشنگن.  چی هستن اینا؟

قربونت برمم

خودمم عاشقشونممم😍

افسون شیشه ای هستش دومی

اولی هم شمع تراپی

🤣🤣🤣حالم گرفته بود خندیدم

همیشه بخندی قشنگم🙂💜

من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم↻ ؛ به یه قربانی* نیاز دارم ^_^☠ ♡ARMY♡♬  فوتبالی ام ღ☆☆ love your self ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ