2752
2734
عنوان

خیانت شوهرم

253 بازدید | 25 پست

سلام... واقعا دیگ خسته شدم از دست خیانت‌های شوهرم... وقتی باهاش میره بیرون گوشیشو خاموش میکنه بعد از ی ساعت یا دو ساعت روشن میکنه بهش میگم کجا بودی چرا خاموش کردی بهم میگه اشتباه میکنی من با کسی نیستم حتی قسم قرآن میخوره این قد قسم میخوره 

شاید بگید تو از کجا میدونی ک میره آخه من قبلا برنامه ضبط نصب کرده بودم تو گوشیش بعد باهاش حرف می‌زد قرار میذاشتن... تازه بهشون گفته من مردم در صورتی ک ما دوتا بچه داریم نمیدونم هدفش چیه 

الان تازگیا فهمیدم ک گوشی مخفی داره.. میخام ی برنامه خوب نصب کنم ک محیط رو ضبط کنه تا برم پیداش کنم بگم بابا شوهر من دروغگو شوهر من حرومزادست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
وقتی چیزی ندارم ن پشت و پناهی ن چیزی  مامان و بابام پشتم نیستن

پس از لحاظ مالی خودتو بساز و اول فکرشو بکن که اگه هم مچش رو گرفتی ، چی نسیبت میشه از این آدم ؟ پررو تر نشه تازه … 

به نظرم اشتباه یه بار جای بخشش داره بعضیا بار دوم بماند چندین بار تکرار میکنن آدم میمونه چیکار کنه غ ...

میدونم ولی چیکلر کنم هیچ پشت پناهی ندارم 

ن سرمایه ن خونه 

واقعا چقد مردا کثیف شدن  چجوری دلشون میاد  ای خدااااااااااا

زنای بی حیا  کثیف شدن که وارد یه زندگی دیگه میشن این زنای که تمام اندامشون رو انداختن بیرون و دارن توی خیابون و با آرایش یه عروس دلبری میکنن برای مردا کثیفن

چه مردی باشه بتونه جلوی نفسشون بگیره ولی به نظرم این زنا خییییییلی  شیطان شدن (بلانسبت تمام شما خانم های باحیا و نجیب)

پس از لحاظ مالی خودتو بساز و اول فکرشو بکن که اگه هم مچش رو گرفتی ، چی نسیبت میشه از این آدم ؟ پررو ...

آره میخام برم آرایشگری یاد بگیرم 

حساب ترسم تموم شد مدزکشو گرفتم چون بچه کوچیک دارم نمیتونم فعلا برم خودم میگم برم آرایشگری یاد بگیرم تا درآمدی داشته باشم فعلا 

ولی سختنه چون من هیچ بدی ب شوهرم نگردم😔 

ولش کن هیچ غلطی نمیکنه دروغ میگه بع دخترا  اگه بفهمنن زن وبچه داره جرش میدن که.. بزار گوه هاشو بخوره بابا توهم بیخیالش شو جیباشو خالی کن به خودت برس وقتی گُن ریت باشه کسی سراغش نمیره🙂

برای سلامتی برادر۷سالم یه صلوات بفرست💜 اللهم صل الله محمد واله محمد💜
2706