2752
2734
عنوان

ب نظرتون ب صلاحه تو همچین رابطه ای موند+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 768 بازدید | 46 پست
آره عزیزم رابطه درستیه بنظرم و اتقافاً اینجور پسرا تو ایران خیلی کمن

👌🏻👌🏻

زمانی پخته میشی که می فهمی نیازی نیست به هر چیزی واکنش نشون بدی یا به هر حرفی جواب بدی...(درخواست دوستی قبول نمیکنم)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
شاید اینم میخواد خرش از پل رد بشه بعد درخواست همون

وقتی رفته تحقیق راجب اسی، و مادربزرگشو درجریان گذاشته و.. احتمالش کمه نیتش بدباشه

زمانی پخته میشی که می فهمی نیازی نیست به هر چیزی واکنش نشون بدی یا به هر حرفی جواب بدی...(درخواست دوستی قبول نمیکنم)
عزیزم بد دل نباش چیزیم براخدت میخایو برا دیگرانم بخاه تا خدا بت شانس بده

من همه چی خواستم و هرچی خواستم نشد

من شانس ندارم خدا نمیبینه تمام

❌️لطفا زیر ۲۲ در تاپیک های من شرکت نکنن و ❌️سوگیری نداشته باشید مثلا اگه خیانت دیدید یا طلاق گرفتید لطفا نگید همه مردا مثل همن و... از تجربه های فقط صرف خودتون نگید از چیزایی ک دیدید در اطرافیان و خودتون بگید حرفهایی ک از کتاب ها و روانشناس ها یاد گرفتید، عمه تراپی نباشه🥲من ب تجربه های خیییلی عمیق و خوب بزرگتر از خودم احتیاج دارم ن بچه ها/ برام دعا کنید حالم خوب نیس ۳۲۱/

همین ک اسم ناموس رواورده فرار کن از دسش افکار ضدزن و ماقبل تاریخ داره فقط فراررررررر کنننننن

چه خوشتون بیاد چه بدتون بیاد یه عده آدم هستن به حیوونا غذارسانی میکنن درمانشون میکنن دوسشون دارن و اونارو دخترم و پسرم خطاب میکنن.🧑‍🍼😍😘💋