2733
2734

از یکطرف مشکل نازاییم 

از یکطرف افسردگی خیلی وحشتناک بارداری زایمان و سقطم

از یکطرف سنش با بچه اولم خیلی میشه 

و خیلی چیزا دیگه نگرانم میکنن

تازه الان دارم راحت میشم از اون همه افسردگی بی خوابی های شدید 

از یکطرف میترسم بچم تا ابد تنها بمونه میترسم اطرافیانشو ببینه اذیت بشه که همه جفتن خواهر یا برادر دارن

خیلی تصمیم گیری سختیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

بنظر بیخیال شووو زندگیتو بکن حوصله داری دوباره بارداری و بچه داری و ....وای مخم سوت کشیددد😭😭😭

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم مرسی که هستی😍تیکر یک سالگی دوقلوهام🥳🐥🐥
بنظر بیخیال شووو زندگیتو بکن حوصله داری دوباره بارداری و بچه داری و ....وای مخم سوت کشیددد😭😭😭

همین یه طرف قضیست الان دیگه شرایطشو ندارم ولی از ترس اینکه بچم شاید تا ۸ سالگی صاحب خواهر یا داداش نشه میترسونم دوتا بچه با تقریبا یه دهه تفاوت میشه

کشش بچه الان ندارم ولی ترس از فاصله سنی اذیتم میکنه

چی بگم من تو اولیش وحشت دارم نمیدونم چیکار کنی خوبه🥲

از الان فک میکنم یکی تو بدنم تکون بخوره، مجبورم شب بیداری و ایناشو تحمل کنم و هر لحظه استرس سلامتشو داشته باشم و خیلی چیزای دیگه وحشت میکنم خدا خودش کمکم کنه😬

اگه چیزی گفتیو جواب ندادم بفهم که رو مخمی حوصلتو ندارم😁

عزیزم ه چی زودتر اقدام کتی بهتره یه پسر ۷ساله دارم بهترین بارداری رو داشتم همه میگفتن یکی دیگه بار من گوش نمیدادم ولی دیگه خودمم دلم واقعا میخواست دیر شده بود رحمم پولیپ داشتم کورتاژ کردم باردار شدم سقط شد  دوباره الان باردارم ۵ماهه استراحت مطلق و لکه بینی زحمت برا همه 

کاش خیلی زودتر  اینا اقدام میکردم 

منم مشکل شما رو دارم خیلی سر بچه اولم اذیت شدم خییییلی..اما میگم دوست ندارم پسرم تنها بمونه ..

شما بچت چندسالشه من واقعا امادگیشو ندارم دوس دارم تو شرایط خیلی بهتری بارداری بشم و شاید اونموقع بارداری آخرم بشه

همین یه طرف قضیست الان دیگه شرایطشو ندارم ولی از ترس اینکه بچم شاید تا ۸ سالگی صاحب خواهر یا داداش ن ...

نمیدونم من باشم دیگه نمیارم راستش تک فرزندی رو میپسندم الان چون از دست دوقلوهام پاره شدم

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم مرسی که هستی😍تیکر یک سالگی دوقلوهام🥳🐥🐥