2733
2734

من ۳۲ سالمه و دوران نوجوانی سابقه ازدواج ناموفق داشتم . اصلا هم توی ۱۳ سال مجردی آدمی نیستم به کسی دل بسپارم و برای ارزشهام احترام قاعلم . تنهاترین روزها رو کسی نمیتونه در حد مت بکشه ، تا اینکه

پارسال یا یک آدم متشخص و با ادب آشنا شدم معلم بود خیلی پسر خوبی بود یعنی ببین چجور بود شخصیتش که مثل آهن ربا جذبش شدم ازش خوشم اومد جز اون حواسم یه هیچی نبود اگر دیر به دیر خبرش میشد دیونه میشدم و.... تا حد تفریح رفتن و کنار هم نشستم رابطه مون بوده 

دیشب یهویی برگشت گفت بهم که چندتا چیز تا قبل اینکه رابطه مون خیلی صمیمی تر بشه بگم . گفت من زن بگیر نیستم ، . توام حقته ازدواج کنی زندگی داشته باشی دنبال شوهر باش ،... خلاصه آنقدر ارزش برات قاعلم و برام با ارزش بودی گفتم اینها رو بگم 

اگرم مشکلی نداری ادامه بده اگر نه من همه چیو بهت گفتم 

خلاصه منم گفتم نه ایشالاه با هرکس دلته ازدواج کنی خوشبخت شی .

من دوسش داشتم شدید😔اونم داشت ها ولی خب هرکس معیاری داره شاید شرایط من مناسبش نبود 

بی نهایت دوستش داشتم چکار کنم 

امروز داشتم آتیش میگرفتم فقط طی این مدت دلم کنار اون خوش بود ،چه کنم چه کنم 

شماره هاشو پاک کردم دوباره سیو کردم 

باور کنید مرد خوب برای ازدواج سد راهم نبوده اینو کلا بیخیال شید 

من عشق شو شخصیت شو همه چیشو دوست داشتم با مرام بود . اگر زنگ زد یک روزی چکار کنم 

من خودمو بشدت کنترل کردم بهش زنگ نزنم 

این حرفش محترمانه ی اینه«انقدری دوستت ندارم که بخوام زندگیمو باهات شریک بشم ولی اکه میخوای میتونی بمونی تا وقتی که عشق زندگیمو پیدا کنم» وگرنه مطمئن باش ازدواج هم میکنه با یکی دیگه

کاربری که بعد شش سال به ناحق ترکید   من دیگه اون کاربر سابق نمیشم  از همتون آتو دارم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

گاهی آقایون میدونن لیاقت ندارن و نمیتونن طرف مقابل رو خوشبخت کنن . خودشون میکشن کنار .  تو هم ...

من فراموشش هیچ وقت نمیکنم . میدونم دوسم داره فقط تموم ترسش اینه من زیادتر وابسته اش بشم و عذاب وجدان بگیره 

2731
این حرفش محترمانه ی اینه«انقدری دوستت ندارم که بخوام زندگیمو باهات شریک بشم ولی اکه میخوای میتونی بم ...

مطمعنم ازدواج میکنه با کس دیگری 

آخ من مطلقم اون مجرد 

اون پولدار و دکتری داره و معلمه . من گدا بدون شغل ثابت و تحصیلات پایین 

امروز خدا میدونه چه حالی از صبح دارم بغض نداشتنش خفم داره میکنه 

مطمعنم ازدواج میکنه با کس دیگری  آخ من مطلقم اون مجرد  اون پولدار و دکتری داره و معلمه . ...

عزیزم زندگی همینه خیلی وقتا مجبور شدیم چیزایی که دوست داریم از دست بدیم به خاطر شرایط نابرابر

کاربری که بعد شش سال به ناحق ترکید   من دیگه اون کاربر سابق نمیشم  از همتون آتو دارم