2752
2734

من خودم هر حسی به هر مساله ای یا هر کسی داشته باشم انگار یه جور آگاهی پیش بینی شده خدا توی وجودم گذاشته میدونم تهشو انگار فقط با یه نگاه ساده

هییییچ آقایی توی تاپیک های من شرکت نکنه، نظر هم نده،در خواست دوستی هم نده ،بدونید از آقایون نینیسایتی حالم بهم میخوره🤮

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

آره زن ها حس قوی دارن 

این حس از گذشته های دور از اجدادمون بهمون رسیده و تقویت شده 

ما زن ها به خاطر جثه لطیف نسبت به مردها ، روی حسمون تمرکز کردیم و قوی شده 

به خاطر همین مردا منطقی ترن ولی ما احساسی و یا به بعضی چیزای ماورایی باور داریم چون داریم ازش استفاده می‌کنیم 

من قبول ندارم چون شیطان در تمام حس ها دخیله...تمامش

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 
حسم در مورد شوهرم و بچه ها یعنی صد در صده مخصوصا شوهرم سر خیانتش قشنگ انگار بو میومد منم حس میکردم

دقیقا خانوما هرحسی دارن نسبت به شوهرشون بنظر من درست درمیاد 

هییییچ آقایی توی تاپیک های من شرکت نکنه، نظر هم نده،در خواست دوستی هم نده ،بدونید از آقایون نینیسایتی حالم بهم میخوره🤮

اخ اخ این منم 

خصوصا سر رلم باهاش کات کرده بودم و همه چیو تموم تموم کرده بودم ولی لامصب این حس یه جوری ته دلمو قرص میکرد که خبری میشه باورتون شاید نشه اخر سرم سه هفته پیش ازش خبری شد خودم هنگ حسم خوشحال😂

خدایا هرکی رو توی هر شرایطی گذاشتی خودتم یه نشونه بهش بده که در بیاد❤🙂میشه واسه حل مشکلاتم دعا کنی خوشگله🙂