2752
2734

تا کی باید غبطه ی اینو بخوریم؟ 

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
آخه ببین راحت نشست سر همه چی آماده اونوقت منه خر بیشعور مثل سگ دویدم و نشده

من از همون اول ک دیدمش تف کردم تو این زندگی ،اون موقع پیجش چندتا دونه عکس بی کیفیت داشت یه عکسش یادمه کنار دیوار آجری بود... فالوراش هم کم بودن ،فکر کنم هفت سال پیش بود ،الان اصلا یکی دیگه شده انگار اون موقع یه دختر ساده بود تیپ و اندامش

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست
اون بدبخت که داره شب تا صبح مثل چی دنبال یه توپ مسخره میدوه که این بساط رو بسازه زنه خوشبخته که راحت ...

حالا دنبال توپ دوییدن خیلی سخته؟ بازیه دیگه همه مردا عاشقشن

بهشتم اونورش باشه به این برزخ نمی ارزه...